גאדג'טים ומימון המונים

חברת DJI הציגה את Spark – רחפן בגודל של פחית שתייה

יצרנית הרחפנים הפופולרית DJI הציגה את ‘ספארק’ (Spark) – רחפן העולה כמעט מחצית משאר מוצריה ובמימדים של פחית שתייה.

הרחפן החדש, שוקל רק 300 גרם ומיועד עבור מטיסי רחפנים בתחילת דרכם ומשתמשים חובבים המעוניינים ללכוד תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. המצלמה מסוגלת לצלם וידאו באיכות 1080p וצילום סטילס ברזולוציית 12 מגה-פיקסל. למצלמה גם מייצב הנע בשני צירים המאפשר צילום איכותי ללא רעידות.

 

הרחפן המתקדם והקטן מגיע עם מגוון אפשרויות אוטומטיות המאפשרות ממש לכל אחד להטיס אותו.
כך למשל תוכלו להגדיר לרחפן לצלם בצורת ספירלה מסביב לאובייקט, צילום מעגלי, מעקב אחרי אובייקט ואף את צילום ה”התרחקות”. בחירה בכל אחת מהאפשרויות האוטומטית ייצר סרטון באורך 10 שניות הניתן לשיתוף ברשתות החברתיות.

הרחפן אף מאפשר שימוש במחוות, כך למשל תוכלו להזיז את כף ידכם כדי לכוון את כיוון הצילום ובאמצעות “יצירת מסגרת” באמצעות שתי הידיים, תפעילו את הטיימר שילכוד את התמונה המושלמת.

רכיב ה-GPS ברחפן מאפשר לו להתחמק מעצמים, לטוס ביציבות בגובה של עד 30 מטרים ולזהות עצמים במרחק של עד חמישה. כמו כן, במקרה של איבוד קשר עם בקר השליטה, יחזור הרחפן בצורה אוטונומית אל חוף מבטחים שם יינחת בבטחה.

מחיר וזמינות

הרחפן זמין כבר עכשיו לרכישה בהזמנה מוקדמת דרך אתר החברה בצבעים לבן, ירוק, צהוב, כחול ואדום. מחירו בהזמנה מוקדמת עומד על 499 דולרים, שהם 1850 שקלים לערך, כאשר השילוח יחל כבר ב15 ליוני עבור הצבע הלבן וב-30 ליוני עבור שאר הצבעים.
לאור הביקוש, מגבילה החברה את מספר ההזמנות ל-2 עבור כל משתמש. יותר מ2 הזמנות למשתמש יבוטלו באופן אוטומטי.
מיבואנית מוצרי DJI בישראל, בנדא מגנטיק, נמסר כי מחירו של הרחפן החדש בישראל לא יעלה על 2,500 שקלים עבור הערכה הבסיסית.

 

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close