חברת DJI הציגה את Spark – רחפן בגודל של פחית שתייה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

יצרנית הרחפנים הפופולרית DJI הציגה את ‘ספארק’ (Spark) – רחפן העולה כמעט מחצית משאר מוצריה ובמימדים של פחית שתייה.

הרחפן החדש, שוקל רק 300 גרם ומיועד עבור מטיסי רחפנים בתחילת דרכם ומשתמשים חובבים המעוניינים ללכוד תמונות וסרטונים באיכות גבוהה. המצלמה מסוגלת לצלם וידאו באיכות 1080p וצילום סטילס ברזולוציית 12 מגה-פיקסל. למצלמה גם מייצב הנע בשני צירים המאפשר צילום איכותי ללא רעידות.

 

הרחפן המתקדם והקטן מגיע עם מגוון אפשרויות אוטומטיות המאפשרות ממש לכל אחד להטיס אותו.
כך למשל תוכלו להגדיר לרחפן לצלם בצורת ספירלה מסביב לאובייקט, צילום מעגלי, מעקב אחרי אובייקט ואף את צילום ה”התרחקות”. בחירה בכל אחת מהאפשרויות האוטומטית ייצר סרטון באורך 10 שניות הניתן לשיתוף ברשתות החברתיות.

הרחפן אף מאפשר שימוש במחוות, כך למשל תוכלו להזיז את כף ידכם כדי לכוון את כיוון הצילום ובאמצעות “יצירת מסגרת” באמצעות שתי הידיים, תפעילו את הטיימר שילכוד את התמונה המושלמת.

רכיב ה-GPS ברחפן מאפשר לו להתחמק מעצמים, לטוס ביציבות בגובה של עד 30 מטרים ולזהות עצמים במרחק של עד חמישה. כמו כן, במקרה של איבוד קשר עם בקר השליטה, יחזור הרחפן בצורה אוטונומית אל חוף מבטחים שם יינחת בבטחה.

מחיר וזמינות

הרחפן זמין כבר עכשיו לרכישה בהזמנה מוקדמת דרך אתר החברה בצבעים לבן, ירוק, צהוב, כחול ואדום. מחירו בהזמנה מוקדמת עומד על 499 דולרים, שהם 1850 שקלים לערך, כאשר השילוח יחל כבר ב15 ליוני עבור הצבע הלבן וב-30 ליוני עבור שאר הצבעים.
לאור הביקוש, מגבילה החברה את מספר ההזמנות ל-2 עבור כל משתמש. יותר מ2 הזמנות למשתמש יבוטלו באופן אוטומטי.
מיבואנית מוצרי DJI בישראל, בנדא מגנטיק, נמסר כי מחירו של הרחפן החדש בישראל לא יעלה על 2,500 שקלים עבור הערכה הבסיסית.

 

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *