סלולר

הקונספט שמציג את ה-Surface Phone המושלם

נכון שמיקרוסופט זונחת את מערכת ההפעלה שלה למובייל (Windows Phone) ונכון שבמרבית מכשיריה האחרונים אפשר לראות נוכחות מוגברת של מערכת ההפעלה אנדרואיד – הקונספט הבא צפוי לגרום למעריצי החברה לחשוב על הזדמנות שנייה. המעצב קזמיר ואלרי (Casmir Valery) שחרר סדרה של תמונות שלא מביישות קונספט רעיוני מושלם למכשיר חדש מבית מיקרוסופט, העונה לשם Surface Phone.

נאמר מראש שמאחר ומדובר במעצב תעשייתי, המתעסק בין היתר בעיצובי מוצר, הרבה פרטים טכנים לא תמצאו פה.
על פי הקונספט נראה שמדובר במסך פאבלט מעט גדול וכמעט ללא שוליים, העטוף במסגרת מרובעת המסמלת את הקו העיצובי האחרון של החברה.

אל הסמארטפון המוצע, הוסיף המעצב כיסוי חכם ופונקציונאלי, המציע מצד אחד הגנה על המכשיר ומצד שני מספק נפח סוללה נוסף יחד עם שני חיבורי USB C נלווים. הכיסוי יתחבר למכשיר באמצעות 'תוסף' ייעודי אשר האמת קצת מקלקל את חוויית השימוש.

ואלרי ציין את יכולות המצלמה החדשה (ללא פרטים טכנים) Fusion Camera המשלבת עדשה כפולה עם חיישן לייזר המסוגל לזהות עצמים בחדר וליצור דגמי תלת מימד, בשילוב חוויית המציאות הרבודה של החברה – Hololens.
הפיצ'ר הייחודי ליצירת דגמי CAD בתלת מימד, פונה בעיקר למעצבים תעשייתיים (כמו ואלרי) המשתמשים בתוכנות הללו באופן שוטף.

עוד שילב המעצב את יכולת ה-Continuum של החברה, המאפשרת למשתמש להשתמש בסמארטפון החדש כעכבר חכם עבור עמדות עבודה נייחות, נוסף על סנכרון מלא של הקבצים בין שני המכשירים.

נחזור ונציין שלצערנו מדובר רק בקונספט בלבד ולא במכשיר ממשי, למרות שלא היינו מתנגדים לראות מכשיר חדש ומתקדם מגיע מכיוון ענקית הטכנולוגיה מרדמונד.

החברה, שהשיקה לאחרונה מחשבים חדשים לסדרת ה-Surface כדוגמת Surface Studio, וככל הנראה תשיק הערב מחשב נייד שייתווסף לסדרה לצד מערכת הפעלה 'קלה', טרם הכריזה סופית על מות פיתוח מכשירי סלולר מביתה, מה שעוד נותן תקווה כי אולי בקרוב תשיק החברה מכשיר שיהווה תחרות נאה ליצרניות הקיימות היום בשוק.

מה דעתכם על הקונספט? במידה ומיקרוסופט תשיק מכשיר דומה, האם זה משהו שיעניין אתכם לראות במכשיר? שתפו אותנו בתגובות.

מקור
Casmir Valery
תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close