הקונספט שמציג את ה-Surface Phone המושלם

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

נכון שמיקרוסופט זונחת את מערכת ההפעלה שלה למובייל (Windows Phone) ונכון שבמרבית מכשיריה האחרונים אפשר לראות נוכחות מוגברת של מערכת ההפעלה אנדרואיד – הקונספט הבא צפוי לגרום למעריצי החברה לחשוב על הזדמנות שנייה. המעצב קזמיר ואלרי (Casmir Valery) שחרר סדרה של תמונות שלא מביישות קונספט רעיוני מושלם למכשיר חדש מבית מיקרוסופט, העונה לשם Surface Phone.

נאמר מראש שמאחר ומדובר במעצב תעשייתי, המתעסק בין היתר בעיצובי מוצר, הרבה פרטים טכנים לא תמצאו פה.
על פי הקונספט נראה שמדובר במסך פאבלט מעט גדול וכמעט ללא שוליים, העטוף במסגרת מרובעת המסמלת את הקו העיצובי האחרון של החברה.

אל הסמארטפון המוצע, הוסיף המעצב כיסוי חכם ופונקציונאלי, המציע מצד אחד הגנה על המכשיר ומצד שני מספק נפח סוללה נוסף יחד עם שני חיבורי USB C נלווים. הכיסוי יתחבר למכשיר באמצעות ‘תוסף’ ייעודי אשר האמת קצת מקלקל את חוויית השימוש.

ואלרי ציין את יכולות המצלמה החדשה (ללא פרטים טכנים) Fusion Camera המשלבת עדשה כפולה עם חיישן לייזר המסוגל לזהות עצמים בחדר וליצור דגמי תלת מימד, בשילוב חוויית המציאות הרבודה של החברה – Hololens.
הפיצ’ר הייחודי ליצירת דגמי CAD בתלת מימד, פונה בעיקר למעצבים תעשייתיים (כמו ואלרי) המשתמשים בתוכנות הללו באופן שוטף.

עוד שילב המעצב את יכולת ה-Continuum של החברה, המאפשרת למשתמש להשתמש בסמארטפון החדש כעכבר חכם עבור עמדות עבודה נייחות, נוסף על סנכרון מלא של הקבצים בין שני המכשירים.

נחזור ונציין שלצערנו מדובר רק בקונספט בלבד ולא במכשיר ממשי, למרות שלא היינו מתנגדים לראות מכשיר חדש ומתקדם מגיע מכיוון ענקית הטכנולוגיה מרדמונד.

החברה, שהשיקה לאחרונה מחשבים חדשים לסדרת ה-Surface כדוגמת Surface Studio, וככל הנראה תשיק הערב מחשב נייד שייתווסף לסדרה לצד מערכת הפעלה ‘קלה’, טרם הכריזה סופית על מות פיתוח מכשירי סלולר מביתה, מה שעוד נותן תקווה כי אולי בקרוב תשיק החברה מכשיר שיהווה תחרות נאה ליצרניות הקיימות היום בשוק.

מה דעתכם על הקונספט? במידה ומיקרוסופט תשיק מכשיר דומה, האם זה משהו שיעניין אתכם לראות במכשיר? שתפו אותנו בתגובות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch