סלקום מציעה חבילת קוואטרו ב-249 שקלים לשנה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בצעד שובר שוק, הציגה הבוקר חברת התקשורת סלקום את חבילת הקוואטרו החדשה שלה, הכוללת אינטרנט, טלוויזיה, טלפונייה וסלולר במחיר של 249 שקלים לשנה הראשונה. לאחר שנה יעמוד המחיר על 325 שקלים.

בתחום הטלפוניה והסלולר

שירות הטלפונייה והסלולר שמציעה החברה במסגרת החבילה המורחבת שלה כולל שלושה מנויי סלולר עם שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, נוסף על חבילת גלישה גדולה במיוחד בנפח 10 ג’יגה בייט למנוי. בתחום הטלפון הביתי מציעה החברה טלפון קווי עם שיחות ללא הגבלה לניידים ונייחים.

בתחום האנטרנט

כבר היום מציעה החברה אינטרנט ביתי במהירויות שונות, גם כחלק מחבילת הטריפל שלה. במסגרת חבילת הקוואטרו החדשה, המשתמשים יוכלו להנות מאנטרנט (ספק + תשתית) של 40 מגה-בייט ללא עלות נוספת ממחיר החבילה המוצע. שדרוג המהירות ל-100 מגה-בייט יהיה בתוספת של 20 שקלים בחודש.

בתחום הטלוויזיה

הטלוויזיה היא המוקד העיקרי בו ייערכו מרבית השינויים ונראה כי סלקום מתחילה להבין את הצרכן הממוצע היום.  עד היום הציעה החברה את שירותי הטלוויזיה שלה באמצעות ממיר ייעודי ומכשירי Apple TV.
היום מודיעה החברה על אפשרות הצפייה בטלוויזיה באמצעות אפליקצייה בטלוויזיות חכמות קיימות ללא צורך בממיר (עד 5 מכשירים), בדומה לפונקציונאליות שהציגה טריפל סי לפני מספר ימים.
כיום ישנם למעלה מ100 דגמים של טלווזיות חכמות הנמכרות שתומכות בשירות החדש שמציעה סלקום, ביניהן טלוויזיות חכמות של החברות: LG, Samsung, Philips, Sony, Sharp, TCL, Vestel, Grundig, B&O, RCA, Beko ועוד.
ניתן להפעיל גם את סלקום TV על מרבית הסטרימרים מבוססי אנדרואיד כדוגמת Nvidia Shield וסטרימרים מבית Xiaomi.

חדש: הקלטה בענן

מאחר וסלקום מתכננת להפרד מהממירים, הבוקר הוסיפה החברה את האפשרות להקלטת תכנים בענן ולאפשר את הצפייה בו בכל מכשיר אחר המשוייך לחשבון. ישנה אפשרות הקלטה ממספר ערוצים בו זמנית כאשר האיכות המוקלטת תהיה בהתאם לאיכות המשודרת.  נפח ההקלטות עומד על 50 שעות כאשר כל הקלטה נשארת זמינה לצפייה לזמן של עד 3 חודשים. לכל אלה ששכחו להקליט ונתקלו באמצע הפרק של הסדרה האהובה – לחיצה על כפתור ההקלטה יעביר את התוכנית כולה אל איזור ההקלטות, שם תוכלו לצפות בפרק מתחילתו.
פיצ’ר ההקלטה יושק בחודשיים הקרובים עבור מסכים תומכי Android TV ואילו מכשירי Apple TV יקבלו את האפשרות הזו בהדרגה החל מהשבוע הבא.

בכל זאת יש ממיר

לאלה שלא יכולים להפרד מציוד קצה ייעודי, סלקום דאגה לפתח עבורכם ממיר מותאם בדמות Mi Box מבית Xiaomi, המריץ Android TV.
הממיר החדש יוצע עבור המשתמשים בחבילת ה-99 הבסיסית של הטלוויזיה ויחליף את ממירי החברה הקיימים כיום.
ה-Mi Box תומך באפשרויות ה-Cast של גוגל ומאפשר להזרים אליו תכנים מהסמארטפון ומהטאבלט.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch