לא אחד: במיקרוסופט מבטיחים 2 עדכונים בשנה עבור חלונות 10

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

מזה שנים שבמיקרוסופט מנסים להדביק את הפער ולשחרר למעלה מעדכון אחד בשנה. אך השנים האחרונות היו עסוקות בפיתוח מערכת ההפעלה חלונות 10, אשר רק לאחרונה זכתה לקבל את עדכון היוצרים ה-Creator Update שמביא עימו מספר שינויים עבור מערכת ההפעלה. בעדכון היוצרים ניתן למצוא את הגרסה החדשה עבור תוכנת הצייר שתומכת בתלת מימד, שינויים בעיצוב המערכת והוספה של פיצ’רים חדשים.

אז מה הלאה? בהצהרה שיצאה מרדמונד (מיקרוסופט) לפני מספר ימים, החברה הצהירה על כך שהיא עתידה לשחרר למעלה מעדכון אחד שנתי. הכוונה, החברה תשחרר 2 עדכונים משמעותיים עבור מערכת ההפעלה חלונות 10 ולחבילת האופיס וכמובן גם עבור קונסולת המשחקים האקסבוקס. אם לדייק, במיקרוסופט הודיעו שהתחזית היא חודשים מרץ וספטמבר.

ובכך מיקרוסופט תסיים את התמיכה בגרסה הראשונה של חלונות 10 כבר בימים הקרובים, וכעת תתמוך בעדכון היוצרים. במיקרוסופט הודיעו כי יפסיקו את התמיכה בגרסאות ישנות של ווינדוס בתקופה של זמן עד 3 שנים, ובמקום החברה תתמוך בכל עדכון 18 חודשים בלבד, למתקשים, שנה וחצי.

עדכון אבן אדומה 3 ספטמבר 2017

במיקרוסופט עובדים בימים אלו על הגרסה הבאה עבור מערכת ההפעלה חלונות 10. שם קוד העדכון הבא נקרא אבן אדומה 3 (Redstone 3), אשר תכלול שינוי עיצובי כמעט מלא למערכת ההפעלה. העיצוב החדש נקרא Project Neon והוא כולל בעיקר הוספת שקיפות לחלונות, לתפריט ההתחל ושינוי מלא של עיצוב האפליקציות המובנות עם שפת עיצוב חדשה. לפני מספר שבועות הודלפות מספר תמונות מסך מתוך השינוי שצפוי להגיע לעדכון הבא אשר שמו עדיין אינו ידוע.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra