אפליקציותטכנולוגיה ואינטרנט

טלוויזיה חדשה: טריפל סי תציע שירותי טלוויזיה ב50 שקלים

תחום הטלוויזיה והתוכן בארץ סובל מחוסר בתחרות, בעיקר בשל חוסר בשחקניות בעלי יכולת להפעיל שידורי תוכן כפי שמרבית מהישראלים רגילים אליהם. היום (חמישי 20.4) מודיעה ספקית האינטרנט ‘טריפל סי’ על כניסה לתחום הטלוויזיה והתוכן ותציע חבילה שוברת שוק בעלות של 50 שקלים בלבד – כמחצית מהסכום שמציעה סלקום, הזולה ביותר בתחום.

בהשקה שקטה ומפתיעה, הכריזה ספקית האינטרנט ‘טריפל סי‘ על כניסתה לתחום שידורי הטלוויזיה והתוכן.  החברה צפוייה להציע את מגוון ערוצי עידן+, עשרה ערוצים בינלאומיים וערוצים נוספים בשפות ערבית ורוסית.  בנוסף תציע החברה ספריית VOD של אלפי שעות תוכן ומיטב הסרטים ההוליוודים, נוסף על סדרות ישראליות ומחו”ל שיעלו לשירות יום לאחר שידורם.

השירות החדש מבית הספקית יעלה תחת השם Smart ומשתמשים יוכלו להשתמש בשירות באמצעות האפליקצייה בטלוויזיות חכמות או סטרימרים תומכי אנדרואיד ללא הצורך בהשכרת ממיר והתקנה. לאלו מכם שלא יכולים בלי להשכיר ציוד נלווה, מציעה החברה ממיר ייעודי שפותח במיוחד בעלות השכרה חודשית של 10 שקלים. עוד יוכלו המשתמשים להנות מהשירות גם בעת היציאה לחו”ל ולהמשיך לצפות בתכנים האהובים דרך המכשירים הניידים – מה שצפוי להיות אטרקטיבי גם עבור ישראלים הגרים בחו”ל.

עוד תציע החברה חבילה הכוללת את שידורי הטלוויזיה, ספק אינטרנט ותשתית בעלות סימלית של 100 שקלים בלבד, מה שעשוי להוות תחרות ישירה מול סלקום TV שחגגה לפני לא מעט זמן 100,000 לקוחות חדשים.

בתחום בו שולטות בעיקר חברות Hot ו-yes, ישנן כמה שחקניות קטנות המנסות לנגוס בחלק מהעוגה ואולי גם לחולל שינוי של ממש. מאז רפורמת הסלולר שהכניסה מגוון חברות חדשות וכמה מפעילות וירטואליות מבית מפעילות הסלולר הקיימות לא נראתה עדיין תחרות אטרקטיבית בשוק הטלוויזיה המסוגלת להוריד את המחירים בחברות הגדולות.
לצד סלקום, נטפליקס ו-HBO המזרימות תכנים בארץ, גם פרטנר שוקדת על כניסתה לתחום שידורי הטלוויזיה וצפוייה גם היא לתת אלטרנטיבה למה שקיים היום בשוק.

האם זוהי סנונית ראשונה של שינוי במחירים בתחום הטלויזיה? האם זה משהו שהייתם רוצים לנסות? שתפו אותנו בתגובות.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close