הוכרז: HTC X10 – מכשיר בינוני עם סוללה גדולה

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לאחר לא מעט הדלפות, הכריזה HTC ללא כל הודעה מוקדמת על מכשיר ה-X10, ממשיך דרכו של X9 מהשנה שעברה.

המכשיר החדש, אשר פונה לשוק הבינוני המעוניין במראה פרימיום, עשוי ממבנה מתכתי אחיד (Unibody) המעוטר בפסי אנטנות וחיישן ביומטרי בגב המכשיר. באופן מפתיע, HTC שמרה על עיצוב מכשירי האולטרה האחרונים שלה באופן ייחודי והציגה את ה-X10 בעיצוב המזכיר את ספינת הדגל מהשנה שעברה – HTC10.

כיאה למכשיר המיועד לשוק הבינוני, מפרטו הטכני מציע מערך צנוע במיוחד הכולל מסך מסוג LCD בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD 1080p המכוסה בזכוכית Gorilla Glass. את המכשיר מניע מעבד Helio P10 מתומן הליבות, לצד זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט. מצלמת המכשיר הראשית בעלת חיישן 16 מגה פיקסל כאשר הקדמית מצויידת ב-8 מגה פיקסל עם עדשה רחבה. שטח האיחסון הבסיסי מגיע עם 32 ג’יגה בייט אך ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

למפרט הצנוע מתווספת סוללה קצת פחות צנועה המגיעה לנפח של 4,000 מיליאמפר/שעה. זהו אמנם לא נפח הסוללה הגדול ביותר שראינו עבור מכשירים בעלי מסך גדול, אך ב-HTC מבטיחים כי היא תאפשר למשתמשים לסחוט כמעט שני ימי עבודה מלאים של שימוש ללא טעינה.

המכשיר החדש מוצע לרכישה כעת רק ברוסיה תמורת 19,990 רובל (שהם 1,300 שקלים לערך) ועדיין לא ברור אם יופץ מחוץ לשוק הרוסי.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch