סלולר

הוכרז: HTC X10 – מכשיר בינוני עם סוללה גדולה

לאחר לא מעט הדלפות, הכריזה HTC ללא כל הודעה מוקדמת על מכשיר ה-X10, ממשיך דרכו של X9 מהשנה שעברה.

המכשיר החדש, אשר פונה לשוק הבינוני המעוניין במראה פרימיום, עשוי ממבנה מתכתי אחיד (Unibody) המעוטר בפסי אנטנות וחיישן ביומטרי בגב המכשיר. באופן מפתיע, HTC שמרה על עיצוב מכשירי האולטרה האחרונים שלה באופן ייחודי והציגה את ה-X10 בעיצוב המזכיר את ספינת הדגל מהשנה שעברה – HTC10.

כיאה למכשיר המיועד לשוק הבינוני, מפרטו הטכני מציע מערך צנוע במיוחד הכולל מסך מסוג LCD בגודל 5.5 אינץ’ וברזולוציית Full HD 1080p המכוסה בזכוכית Gorilla Glass. את המכשיר מניע מעבד Helio P10 מתומן הליבות, לצד זיכרון עבודה (RAM) של 3 ג’יגה-בייט. מצלמת המכשיר הראשית בעלת חיישן 16 מגה פיקסל כאשר הקדמית מצויידת ב-8 מגה פיקסל עם עדשה רחבה. שטח האיחסון הבסיסי מגיע עם 32 ג’יגה בייט אך ניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

למפרט הצנוע מתווספת סוללה קצת פחות צנועה המגיעה לנפח של 4,000 מיליאמפר/שעה. זהו אמנם לא נפח הסוללה הגדול ביותר שראינו עבור מכשירים בעלי מסך גדול, אך ב-HTC מבטיחים כי היא תאפשר למשתמשים לסחוט כמעט שני ימי עבודה מלאים של שימוש ללא טעינה.

המכשיר החדש מוצע לרכישה כעת רק ברוסיה תמורת 19,990 רובל (שהם 1,300 שקלים לערך) ועדיין לא ברור אם יופץ מחוץ לשוק הרוסי.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close