סלולר

בסמוך להשקה העולמית: הGalaxy S8 יושק בישראל ב25 לאפריל

אם כבר הספקתם להרגע מאירועי הG6 של LG, עכשיו תורה של סמסונג להלהיב אתכם באמצעות מכשירי הדגל החדשים שלה, כאשר בישראל זה צפוי לקרות ב-25 לאפריל, ימים ספורים לאחר ההשקה הרשמית ב-21 באפריל.

כזכור, לפני כמעט שבוע הגיחו לעולם שני מכשירי הדגל החדשים של סמסונג. מצויידים במיטב הטכנולוגיה ובעוזרת וירטואלית חדשה (שהשם שלה נתון עדיין לפרשנות מגדרית).

שני המכשירים החדשים, אשר מאיימים להוביל את השוק השנה, יגיעו לישראל לקראת סוף חודש אפריל להצצה ראשונה. בדרך כלל, יבואניות המכשירים בישראל מציגות את זמינות המכשירים כשבוע אחרי ההצגה הראשונית בארץ, מה שמאפשר להן לצבור באזז מספיק כדי להציע הצעות ייחודיות ברכישה מוקדמת, אך מאחר והרכישות המוקדמות כבר בעיצומן, בין היתר במפעילות הגדולות כמו פרטנרסלקוםפלאפון ואפילו סאני עצמה (אשר בכולן תמצאו את אותן ההטבות), ייתכן סיכוי גדול כי זמינות המכשירים תחל כבר ב-25 באפריל.

פרטים נוספים לגבי זמינות הצבעים בישראל, המחירים המדוייקים ואיפה הכי משתלם לקנות, נוכל לדווח רק לאחר מסיבת העיתונאים הרשמית.

אתם כבר נרשמתם למכירה המוקדמת? אם כן, שתפו אותנו למה לדעתכם זהו המכשיר המוביל ביותר היום.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close