בסמוך להשקה העולמית: הGalaxy S8 יושק בישראל ב25 לאפריל

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

אם כבר הספקתם להרגע מאירועי הG6 של LG, עכשיו תורה של סמסונג להלהיב אתכם באמצעות מכשירי הדגל החדשים שלה, כאשר בישראל זה צפוי לקרות ב-25 לאפריל, ימים ספורים לאחר ההשקה הרשמית ב-21 באפריל.

כזכור, לפני כמעט שבוע הגיחו לעולם שני מכשירי הדגל החדשים של סמסונג. מצויידים במיטב הטכנולוגיה ובעוזרת וירטואלית חדשה (שהשם שלה נתון עדיין לפרשנות מגדרית).

שני המכשירים החדשים, אשר מאיימים להוביל את השוק השנה, יגיעו לישראל לקראת סוף חודש אפריל להצצה ראשונה. בדרך כלל, יבואניות המכשירים בישראל מציגות את זמינות המכשירים כשבוע אחרי ההצגה הראשונית בארץ, מה שמאפשר להן לצבור באזז מספיק כדי להציע הצעות ייחודיות ברכישה מוקדמת, אך מאחר והרכישות המוקדמות כבר בעיצומן, בין היתר במפעילות הגדולות כמו פרטנרסלקוםפלאפון ואפילו סאני עצמה (אשר בכולן תמצאו את אותן ההטבות), ייתכן סיכוי גדול כי זמינות המכשירים תחל כבר ב-25 באפריל.

פרטים נוספים לגבי זמינות הצבעים בישראל, המחירים המדוייקים ואיפה הכי משתלם לקנות, נוכל לדווח רק לאחר מסיבת העיתונאים הרשמית.

אתם כבר נרשמתם למכירה המוקדמת? אם כן, שתפו אותנו למה לדעתכם זהו המכשיר המוביל ביותר היום.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch