אפליקציות

מהיום פנגו+ תאפשר לכם לשלם גם עבור הנתיב המהיר

אפליקציית החנייה המוכרת, פנגו+, הודיעה היום כי מעתה תאפשר לשלם גם על נסיעות בנתיב המהיר.

נתיב האגרה, העונה לשם גם “הנתיב המהיר”, מתחיל במחלף בן גוריון ומסתיים במחלף קיבוץ גלויות בתל אביב ומיועד להקל על ההגעה לעיר בשעות העומס, בתשלום “סימלי” כמובן. האגרה בכביש, המשתנה בין 7 ל-104 שקלים בהתאם לעומס, מווסתת את כמות הרכבים העושים שימוש בנתיב ומאפשרת להם לעבור אותו בזמן מוערך של כ-10 דקות.

פנגו+ (מקור תמונה: יח”צ)

גביית האגרה, שנעשתה עד היום על ידי מכונות תשלום אוטומטיות בחניון החנה וסע ובמצלמות הגבייה האוטומטיות בדומה לכביש 6 (בהרשמה מראש), צפויה להפוך לפשוטה יותר באמצעות פנגו+, בעיקר עבור נוסעים מזדמנים שפשוט נכנסו לנתיב, ובשל כך היו מחוייבים בעמלות נוספות אם בחרו שלא לשלם באחת משתי הדרכים לעיל.

מהיום, פנגו+ מאפשרת לנהגים לשלם את האגרה מבלי לעבור במכונות התשלום, ללא הרשמה מראש וללא עמלה נוספת. אגרת הנסיעה דרך האפליקציה תהיה זהה לזו בדרכי הגבייה הרגילות, ובנוסף ניתן יהיה להתעדכן בעמלת הנסיעה הנוכחית בנתיב עוד לפני ההגעה לשלט האלקטרוני המוצב בכניסה אליו.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close