סלולר

חודש לפני ההשקה: Galaxy S8 נחשף בתמונות רשמיות

בזמן שכל יצרניות הסלולר נמצאות ב-MWC 2017 ומציגות את ספינות הדגל שלהן לשנה הקרובה, חסרונה של סמסונג הורגש בזירה, שכן שלושת מכשירי ה-Galaxy S הושקו באותה התערוכה בשנים האחרונות.

אך אוון בלאס, המדליף הידוע בשם evleaks, ככל הנראה הרגיש בחסרונה יותר מכל, וביום האחרון לתערוכת ה-GSM שחרר תמונה רשמית של המכשיר החדש, המציגה אותו באיכות גבוהה ובמלוא הדרו.

 לפי התמונה ששחרר בלאס ניתן לראות כי סמסונג אכן הגדילה את המסך בצורה משמעותית והעלימה את כפתור הבית שהתרגלנו אליו עד היום.  עוד ניתן לראות שדגם ה-אדג’ הולך להיות הסטנדרט החדש של החברה, שכן על פי שמועות, שני המכשירים שיושקו יהיו בעלי מסכים קמורים.

התמונה הרשמית, המציגה במסך גם את תאריך ההשקה (29.3), הזאת מצטרפת לתמונות המכשיר הפיזי שנחשפו לא מזמן על ידי BGR, ומציגות מכשיר פעיל. בתמונות מ-BGR ניתן לראות שסמסונג השאירה את מחבר האוזניות ושידרגה את חיבור הטעינה ל-USB C אשר הראה נוכחות רבה גם ב-MWC 2017.

התזמון של שחרור התמונה לקראת סוף תערוכת ה-GSM קצת מחשיד, שכן לבלאס אין כל אינטרס לפרסם את התמונה דווקא ביום זה. מה שמעלה את השאלה, עכשיו יותר מתמיד, האם סמסונג בעצמה משחררת את התמונות בדמות “הדלפות” כדי להשאיר את הציפייה למכשיר באויר?
ככל הנראה שנדע יותר בעוד חודש, אך בנתיים נהנה מהספק ונעקוב אחרי ה”הדלפות”.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close