חודש לפני ההשקה: Galaxy S8 נחשף בתמונות רשמיות

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

בזמן שכל יצרניות הסלולר נמצאות ב-MWC 2017 ומציגות את ספינות הדגל שלהן לשנה הקרובה, חסרונה של סמסונג הורגש בזירה, שכן שלושת מכשירי ה-Galaxy S הושקו באותה התערוכה בשנים האחרונות.

אך אוון בלאס, המדליף הידוע בשם evleaks, ככל הנראה הרגיש בחסרונה יותר מכל, וביום האחרון לתערוכת ה-GSM שחרר תמונה רשמית של המכשיר החדש, המציגה אותו באיכות גבוהה ובמלוא הדרו.

 לפי התמונה ששחרר בלאס ניתן לראות כי סמסונג אכן הגדילה את המסך בצורה משמעותית והעלימה את כפתור הבית שהתרגלנו אליו עד היום.  עוד ניתן לראות שדגם ה-אדג’ הולך להיות הסטנדרט החדש של החברה, שכן על פי שמועות, שני המכשירים שיושקו יהיו בעלי מסכים קמורים.

התמונה הרשמית, המציגה במסך גם את תאריך ההשקה (29.3), הזאת מצטרפת לתמונות המכשיר הפיזי שנחשפו לא מזמן על ידי BGR, ומציגות מכשיר פעיל. בתמונות מ-BGR ניתן לראות שסמסונג השאירה את מחבר האוזניות ושידרגה את חיבור הטעינה ל-USB C אשר הראה נוכחות רבה גם ב-MWC 2017.

התזמון של שחרור התמונה לקראת סוף תערוכת ה-GSM קצת מחשיד, שכן לבלאס אין כל אינטרס לפרסם את התמונה דווקא ביום זה. מה שמעלה את השאלה, עכשיו יותר מתמיד, האם סמסונג בעצמה משחררת את התמונות בדמות “הדלפות” כדי להשאיר את הציפייה למכשיר באויר?
ככל הנראה שנדע יותר בעוד חודש, אך בנתיים נהנה מהספק ונעקוב אחרי ה”הדלפות”.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch