סלולר

ה-Google Pixel 2 בדרך והוא נשאר פרימיום

לפני קצת יותר מחצי שנה, גוגל השאירה לא מעט פיות פעורים כשהציגה סמארטפון חדש, הראשון שנבנה ועוצב על ידי גוגל – הפיקסל.  בריאיון שנתן ל-AndroidPIT, סמנכ”ל החומרה בגוגל, ריק אוסטרלו (Rick Osterloh), הבהיר שגם המכשיר הבא בסדרת הפיקסל ימשיך לשמור על תבנית הפרימיום.

“ישנו קצב שנתי בתעשייה, ואתם יכולים להיות בטוחים שנעקוב אחריו” אמר ריק והוסיף “תוכלו לסמוך על כך שהדור הבא של מכשיר הפיקסל יושק עוד השנה, גם אם עוד לא שמעתם תאריך מדוייק עכשיו”.
מדבריו של ריק, ומההכרזות הרבות ב-MWC 2017 שפתחו את השנה בקול גדול, ניתן להבין שגוגל ככל הנראה תתאים את מכשיר הפיקסל הבא לסטנדרטים של המתחרות. בהנחה וכך זה באמת יקרה, על פי שמועות אנחנו צפויים לראות מכשיר העומד בפני מים ואבק, בעל מצלמה משופרת ומעבד מתקדם.

שמועות נוספות בעבר אף טענו כי גוגל בוחנת השקת דגם מוזל בסדרת הפיקסל, Pixel 2B, אך כשנשאל אוסטרלו בריאיון עבור המחיר של המכשיר החדש אמר “הפיקסל נשאר בתחום הפרימיום”, מה שגורס את השמועה למכשיר מוזל.   לחילופין, ייתכן כי גוגל אכן מתכננת מכשיר מוזל חדש אך הוא לא יישא את שם סדרת הפיקסל.

אתם כבר מתכננים לקנות את הפיקסל הבא או שהוא יקר מדי לתמורה שהוא נותן? שתפו אותנו בתגובות

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close