ה-Google Pixel 2 בדרך והוא נשאר פרימיום

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לפני קצת יותר מחצי שנה, גוגל השאירה לא מעט פיות פעורים כשהציגה סמארטפון חדש, הראשון שנבנה ועוצב על ידי גוגל – הפיקסל.  בריאיון שנתן ל-AndroidPIT, סמנכ”ל החומרה בגוגל, ריק אוסטרלו (Rick Osterloh), הבהיר שגם המכשיר הבא בסדרת הפיקסל ימשיך לשמור על תבנית הפרימיום.

“ישנו קצב שנתי בתעשייה, ואתם יכולים להיות בטוחים שנעקוב אחריו” אמר ריק והוסיף “תוכלו לסמוך על כך שהדור הבא של מכשיר הפיקסל יושק עוד השנה, גם אם עוד לא שמעתם תאריך מדוייק עכשיו”.
מדבריו של ריק, ומההכרזות הרבות ב-MWC 2017 שפתחו את השנה בקול גדול, ניתן להבין שגוגל ככל הנראה תתאים את מכשיר הפיקסל הבא לסטנדרטים של המתחרות. בהנחה וכך זה באמת יקרה, על פי שמועות אנחנו צפויים לראות מכשיר העומד בפני מים ואבק, בעל מצלמה משופרת ומעבד מתקדם.

שמועות נוספות בעבר אף טענו כי גוגל בוחנת השקת דגם מוזל בסדרת הפיקסל, Pixel 2B, אך כשנשאל אוסטרלו בריאיון עבור המחיר של המכשיר החדש אמר “הפיקסל נשאר בתחום הפרימיום”, מה שגורס את השמועה למכשיר מוזל.   לחילופין, ייתכן כי גוגל אכן מתכננת מכשיר מוזל חדש אך הוא לא יישא את שם סדרת הפיקסל.

אתם כבר מתכננים לקנות את הפיקסל הבא או שהוא יקר מדי לתמורה שהוא נותן? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch