אפליקציית Facebook Video שוחררה לטלוויזיות חכמות ול-Apple TV דור רביעי [להורדה]

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

לאחר שבועות של דיווחים והתאמה מלאה של אפליקציית הרשת החברתית פייסבוק לטלויזיות, מעדכנת היום פייסבוק את האפליקציה שלה אשר זמינה להורדה גם למשתמשי ה-Apple TV דור רביעי בחינם ולטלויזיות החכמות של סמסונג דגמים 2015, 2016 ו-2017. 

עבור משתמשי אפל, כל שעליכם לעשות זה פשוט לפתוח את ה-Apple TV דור רביעי שלכם ואם אפליקציית פייסבוק מותקנת לכם באייפון או באייפד, היא אוטומטית תותקן לכם על גבי ה-Apple TV. ואם לא, עליכם להוריד אותה באופן עצמאי דרך חנות האפליקציות ה-App Store. הצעד המפתיע הוא שהחברה נראה מפסיקה לייצר אפליקציות בלעדיות לפלטפורמות אחרות ופשוט בונה על גבי התשתית הקיימת אפליקציית המקור של הרשת החברתית ועליה היא משחררת עדכון אשר מותאם לטלויזיות.

כפי שפרסמנו לפני מספר שבועות, האפליקציה מאפשרת למשתמש לקבל את כל הסרטונים שהחברים שלכם העלו ושתפו, סרטונים פופולרים וויראלים. שידורים חיים Live של החברים שלכם ומתוך דפי מעריצים שאהבתם.

עבור הטלוויזיות החכמות של סמסונג, האפליקציה של Facebook זמינה כאפליקציה נפרדת ומותאמת ב-Samsung Smart Hub.

להורדה: אפליקציית Facebook עבור משתמשי ה-iOS מחנות האפליקציות AppStore מותאמת עבור ה-Apple TV דור רביעי בחינם – חנות ישראלי | חנות אמריקאית

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra