מציאות מדומה

חברת LG ו-Valve משתפות פעולה בתחום המציאות המדומה

בעוד החדשות לא מפסיקות להגיע מכיוון תערוכת MWC 2017 בברצלונה, בצד השני של הכדור, עומדות LG ומפתחת המשחקים Valve להכריז על שיתוף פעולה בתחום המציאות המדומה, בשילוב טכנולוגיית SteamVR.

זו אינה דריסת הרגל הראשונה של LG בתחום המציאות המדומה, שכן היא כבר הציגה משקפי תלת מימד קלות מהמתחרים המקבילים אשר מתחברים אל מכשירי LG תומכים באמצעות כבל. עכשיו חוברת החברה אל מפתחת המשחקים הגדולה על מנת לייצר מענה מתקדם יותר, שאף עשוי להתחרות ב-Oculus Rift ו-Vive של HTC.

כפי שזהו אינו הניסיון הראשון של LG בתחום, גם עבור Valve זוהי אינה הרפתקאת המציאות המדומה הראשונה, שכן היא גם אחראית לחוויית התלת מימד שמציעה HTC באמצעות Vive, ואף נטען כי עד כה היא טובה בהרבה מהמתחרה ב-Oculus.

טרם נודע מה יהיה המפרט הטכני שיוליד שיתוף הפעולה, אך מדיווחים נמסר כי אבטיפוס של המכשיר החדש צפוי להראות לראשונה בכנס מפתחי המשחקים הגדול בסן פרנסיסקו GDC 2017 המתקיים בימים אלה.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close