בית חכם ומוצרים לבישים

הוכרזו: Huawei Watch 2 – שעונים חכמים שיעניקו לכם ניידות מלאה

בנוסף לשני המכשירים שהציגה היום וואווי, חשפה החברה גם את הדור הבא בשעונים החכמים שלה – Huawei Watch 2.

בדור החדש תוכלו לראות עיצוב “טבעי” יותר המדמה ממש שעון אמיתי, בעל ציפוי קרמי ושני כתרי ניווט ופעולה.  השעון החדש מגיע בדגם קלאסי ובדגם ספורטיבי יותר בעיצובם.

וואווי הטמיעה קישוריות מלאה בשעון, מה שמאפשר לכם באמת להותיר לפעמים את הטלפון בבית, בין אם אתם יוצאים לרוץ, הולכים לאירוע או סתם רוצים להרגיש “קלים” יותר. בין החיישנים ניתן למצוא חיישן דופק, GPS, בלוטות’, קישוריות Wifi וכמובן קישוריות LTE המאפשרת לשעון להיות נייד ללא תלות במכשיר נוסף.
כמו כן, השעון מצוייד בחיישן NFC שיאפשר לשעון לעבוד עם Android Pay.

משפחת השעונים החדשה

משקל השעון עומד על 57 גרמים בלבד והוא עומד בתקן IP68 עם חסינות מלאה לאבק ומים. גולת הכותרת היא זמן הסוללה כאשר ניתן יהיה להשתמש בשעון יומיים מלאים בשימוש אינטנסיבי ועד 21 ימים בשימוש ב”מצב השעון” בלבד.

השעון עובד עם Android Wear 2.0 ומאפשר מענה הודעות מוכנות מראש, תמיכה באפליקציות כמו הזמנת UBER, שמיעת מוזיקה רציפה בגוגל פליי מיוזיק ואף הפעלת ה-Google Assistant המוטמעת בשעון, על ידי לחיצה על הכתר העליון. כמו כן תוכלו לשמוע מוזיקה גם משירים הנמצאים באיחסון על השעון, כאשר נפח האיחסון עומד על 4 ג’יגה-בייט זיכרון.

 

לצד שני השעונים החדשים, תוכלו למצוא גם גרסה מעוצבת של PORSCHE המתהדרת בעיקר בעיצוב יוקרתי יותר מהשניים האחרים.

מחירים וזמינות
השעונים, לצד הסמארטפונים החדשים שהושקו, יהיו זמינים כבר בחודש אפריל ויעמדו על 379 יורו עבור דגם ה-4G, לעומת 329 יורו לדגם הבלוטות’ בלבד. את דגם הפורשה תוכלו למצוא תמורת 399 יורו.

 

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close