אפליקציות

לא עוד עוזרת וירטואלית: תכירו את איימי, החברה החדשה שלכם לבילויים

בעוד סירי, אלכסה וה-Assistant של גוגל רבות ביניהן מי מצליחה להבין אותנו טוב יותר ומי מביניהן מצליחה לעזור לנו לזכור את הדברים שכבר שכחנו, חברת Unloop Limited מביאה לנו את ‘איימי’ (Aimy) – החברה (לא העוזרת) שתדאג שאנחנו לא מפספסים את המקומות הכי שווים.

Unloop Limited השיקה את Unloop – אפליקציית המלצות חדשה אשר מנוהלת על ידי אינטילגנציה מלאכותית ומתוכננת להיות החברה ה”מקושרת” שלכם, מאשר סתם עוד עוזרת וירטואלית.  לאיימי יש רק מטרה אחת והיא להוציא אתכם מהשגרה המשעממת והיומיומית שלכם. היא מתוכנתת להשתדל ולהרחיב לכם את האופקים כמה שיותר תוך שמירה על תחומי העניין האישיים שלכם ובכך לספק לכם חוויות חדשות שאולי לא חשבתם בכלל לנסות.

עזרתה של איימי תהיה בעיקר שימושית עבור מטיילים בעולם המגיעים למקומות חדשים, אנשים שעוברים לעיר חדשה או כל אחד המחפש להתמצא במקום מסויים ולא בדיוק יודע מאיפה להתחיל.

לדבר עם איימי. מקור תמונה: Unloop.ai

בשונה מהעוזרות הוירטואליות הנפוצות, איימי לא “מחכה” שיקראו לה והיא מרגישה מספיק חופשי לפרוץ אל המסך ולהציע לכם אטרקציות מלהיבות, כך למשל בזמן הפסקת הצהריים או בשעות הפנאי, איימי תקפיץ לכם הודעה שתתן לכם רעיונות לבילוי, מה שעונה גם על החשש שמא היא תתחיל לדבר בקולי קולות באמצע פגישות חשובות.

באמצעות אלגוריתם הממתין לפטנט ושילוב טכנולוגיית Machine Learning, תדע איימי עם הזמן לזהות את הזמנים הפנויים והנוחים לכם ביותר, נוסף על שכלול זיהוי האטרקציות הרלוונטיות ביותר עבורכם.

מנכ”ל ומייסד החברה נח בן חיים המתגורר בלונדון, בחר להשיק את האפליקציה דווקא בתחומי עיר מגוריו בטענה כי זוהי קרקע פורייה לבחינת השירות, שכן העיר מציעה מבחר רב של מקומות ואירועים לבקר בהם שאף יחדשו לתושבים המקומיים.

האפליקציה זמינה כרגע רק לבעלי מכשירי iOS כאשר גרסת אנדרואיד צפוייה להגיע ממש בקרוב, נוסף על הרחבת השירות למדינות נוספות כגון סן פרנסיסקו, ניו יורק, לוס אנג’לס, פאריז והונג קונג במהלך 2017.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close