פלנטרוניקס משיקה בישראל את BackBeat GO 3 – אוזניות בלוטות’ במחיר נגיש

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת האודיו והטכנולוגיה הלבישה האמריקאית פלנטרוניקס (Plantronics) מביאה לישראל את ה-BackBeat GO 3, אוזניות סטריאו אלחוטיות אשר מבטיחות איכות אודיו וביצועי קול מעולים בשילוב מחיר נגיש.

בימים בהם מכשירי הסמארטפון מוצאים את עצמם ללא שקע אוזניות סטנדרטי, יצרניות אודיו רבות מגבירות את הפיתוחים בתחום אוזניות הבלוטות’, ומנסות לשלב בין איכות סאונד מובילה, פרקטיות ומחיר נגיש לכל כיס. פלנטרוניקס הציגה את הניסוי שלה בתחום בתחילת 2016 ועכשיו היא משיקה אותו בישראל.

למי שלא עקב בתחילת השנה שעברה, אוזניות הבלוטות’ של החברה הבטיחו אודיו חי בעל רזולוציה גבוהה ללא איבוד האיכות גם בטווח רחוק.  לדברי פלנטרוניקס, כל מילימטר באוזניות עוצב במיוחד במטרה לספק חוויית שמיעה מיטבית, החל מהדרייברים של הרמקול ועד לכוונון המדוייק של הצליל. הדרייברים באורך שישה מילימטרים, הנמצאים בכל צד של האוזניות, צפויים להעניק רמת צליל רחבה יותר וטווח תדרים המסוגל לספק צליל טבעי, עם איזון נאה בין הצלילים הגבוהיים לנמוכים, בשילוב האטימה המוחלטת שהן מספקות.

BackBeatGO3. מקור תמונה: יח”צ

מבחינה עיצובית, במבט ראשון העיצוב עצמו אינו פורץ דרך שכן הן מזכירות מוצרים רבים דומים בתחום, כאשר הוסיפה החברה שליטה בסאונד האוזניות, מעבר משיר לשיר, הקפצת העוזרת הקולית ומענה לשיחה באמצעות בשלט המוטמע בהרכבן. האוזניות מתאימות גם לאלו מכם העושים כושר שכן כריות האוזניים תוכננו לכך שלא ייצאו בקלות והאוזניות עצמן אך מוגנות מפני זיעה וגשם קל.

האוזניות מספיקות ל-6.5 שעות ניגון בכל טעינה ועלותן עומדת על 450 שקלים אצל מפעילות הסלולר וחנויות פרטיות ורשתות שיווק בכל הארץ.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch