גאדג'טים ומימון המונים

פלנטרוניקס משיקה בישראל את BackBeat GO 3 – אוזניות בלוטות’ במחיר נגיש

כשפרקטיות ואיכות פוגשים מחיר הדומה למקבילו בחו"ל

חברת האודיו והטכנולוגיה הלבישה האמריקאית פלנטרוניקס (Plantronics) מביאה לישראל את ה-BackBeat GO 3, אוזניות סטריאו אלחוטיות אשר מבטיחות איכות אודיו וביצועי קול מעולים בשילוב מחיר נגיש.

בימים בהם מכשירי הסמארטפון מוצאים את עצמם ללא שקע אוזניות סטנדרטי, יצרניות אודיו רבות מגבירות את הפיתוחים בתחום אוזניות הבלוטות’, ומנסות לשלב בין איכות סאונד מובילה, פרקטיות ומחיר נגיש לכל כיס. פלנטרוניקס הציגה את הניסוי שלה בתחום בתחילת 2016 ועכשיו היא משיקה אותו בישראל.

למי שלא עקב בתחילת השנה שעברה, אוזניות הבלוטות’ של החברה הבטיחו אודיו חי בעל רזולוציה גבוהה ללא איבוד האיכות גם בטווח רחוק.  לדברי פלנטרוניקס, כל מילימטר באוזניות עוצב במיוחד במטרה לספק חוויית שמיעה מיטבית, החל מהדרייברים של הרמקול ועד לכוונון המדוייק של הצליל. הדרייברים באורך שישה מילימטרים, הנמצאים בכל צד של האוזניות, צפויים להעניק רמת צליל רחבה יותר וטווח תדרים המסוגל לספק צליל טבעי, עם איזון נאה בין הצלילים הגבוהיים לנמוכים, בשילוב האטימה המוחלטת שהן מספקות.

BackBeatGO3. מקור תמונה: יח”צ

מבחינה עיצובית, במבט ראשון העיצוב עצמו אינו פורץ דרך שכן הן מזכירות מוצרים רבים דומים בתחום, כאשר הוסיפה החברה שליטה בסאונד האוזניות, מעבר משיר לשיר, הקפצת העוזרת הקולית ומענה לשיחה באמצעות בשלט המוטמע בהרכבן. האוזניות מתאימות גם לאלו מכם העושים כושר שכן כריות האוזניים תוכננו לכך שלא ייצאו בקלות והאוזניות עצמן אך מוגנות מפני זיעה וגשם קל.

האוזניות מספיקות ל-6.5 שעות ניגון בכל טעינה ועלותן עומדת על 450 שקלים אצל מפעילות הסלולר וחנויות פרטיות ורשתות שיווק בכל הארץ.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close