בית חכם ומוצרים לבישים

תמונות “שעוני הנקסוס” של LG צפות לראשונה

זה לא לקח הרבה זמן מאז החלו השמועות לעבודה משותפת בין גוגל ו-LG עבור “שעוני הנקסוס”, ותמונות ברורות כבר מופיעות ברחבי הרשת.

דגם ה-Style, אשר צפוי להיות הדגם הפחות פופולרי מבין השניים, נחשף בתמונות ראשונות על ידי המדליף אוון בלאס (evleaks) הנחשב כמקור אמין, המאמתות פרטים ראשונים על השעון. מהתמונה שנחשפה, ניתן לראות כי LG ממשיכה בקו העגול ומצטרפת אל חברותיה היצרניות בנידוי הצורה המלבנית, שהייתה מהפופולריות ביותר בתחילת דור השעונים החכמים. היצרנית הקוריאנית נותנת כבוד ל-Android Wear 2.0, שכן היא תהיה הראשונה להנגיש אותה עבור משתמשי השעונים החכמים, ומציגה את השעון בעל מסגרת עם נוכחות מרשימה וגוונים קלאסיים של כסף וזהב, נוסף על רצועות איכותיות שנראה כי אפשרות החלפתן תהיה קלה מתמיד.

 

עוד חושפות התמונות הראשונות כי דגם ה-Style לא ייועד עבור אלה שמחפשים הרפתקאות ספורטיביות, שכן אותו דגם עתיד להגיע ללא מד דופק ועל פי השמועות אף יגיע ללב חיישן GPS.  לא יהיה זה צעד תמים מצעד החברה הקוריאנית, שכן היא מכוונת את מרבית קהל היעד אל דגם הספורט, שיצוייד במד דופק, חיישן GPS וקישוריות סלולרית.

התמונה מצטרפת ומאמתת את אחת ההדלפות הקודמות שהגיעו לאמצעי התקשורת ברזולוצייה נמוכה, בה הוצגו שני שעונים מבית LG, כאשר אחד מהם תוכלו למצוא כאן בכתבה ברזולוצייה גבוהה, והשני טרם שוחרר באופן רשמי. כמו שאתם כמובן יכולים להבין, השעון השני יהיה דגם הספורט, שכפי שדווח יצוייד בחיישנים השווים בערכם לדגם ה- Gear S3 Frontier של סמסונג וה-Urban 2 של LG, וביניהם חיישני דופק, GPS וקישוריות LTE. נוסף על אותם החיישנים, דגם הספורט צפוי להביא נפחי זיכרון RAM וסוללה גבוהים מהסטנדרט היום ועיצוב עבה יותר עם רצועות גומי גמישות.

ברזולוצייה נמוכה. דגם ה-Style ו-Sport.

הרוכשים הפוטנציאליים לשעון ה-Style שנחשף צפויים להיות המשתמשים שחשיבות החיישנים היא לא בראש מעייניהם, מה שיתבטא גם במחיר השעון, שצפוי לעמוד על החל מ-249 דולרים. במונחים של השעונים החכמים היום, המחיר לא נגיש במיוחד עבורנו הישראלים שכן זוהי עלות של רבע סמארטפון פרימיום ואף חצי או מחיר דומה לספינות דגל סיניות, המתבטאות בדרך כלל במחיר נמוך, אך בהחלט שווה לערך לאלה המחפשים להיות הראשונים לשאת בגאווה את Android Wear 2.0.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close