ריכוז שמועות וחשיפה ראשונה: האם זהו ה-G6 של LG?

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

מעטים עד לא קיימים המכשירים המוגנים מפני חשיפה תקשורתית לפני מועד הכרזתם הרשמי. וגם כאן במקרה של LG, ה-G6 אינו יוצא דופן.

מכשיר הדגל החדש מבית LG צפוי להגיע עם מסך בגודל 5.7″ ברזולוציית QHD ויחס של 18:9, אשר יעניק לו גובה השווה ערך כמעט לגודל המכשיר עצמו. נתון זה מעניין מאחר ויחס הצפייה הסטנדרטי כיום עומד על 16:9, מה שעשוי לרמז על תוספת נלווית (כגון מסך משני בדומה לסדרת ה-V) שמתכננת החברה להכניס במרווח.  עוד דווח כי מסגרת המכשיר צפויה להיות דקה יותר ב10 אחוזים בצידי המכשיר עם עיצוב מעוגל ועד 20 אחוזים דקה יותר בראשו. צריכת החשמל עבור מסך המכשיר החדש צפוי להיות חסכונית יותר ב30 אחוזים, מה שמראש עשוי להשפיע על צריכת הסוללה ברמה היום-יומית.

תמונה חדשה שנחשפה בימים האחרונים מאשרת במקצת את עיקר השמועות, שכן בתמונה ניתן לראות כי גבולות המכשיר דקים יותר מהדגמים הקודמים ומסך המכשיר אף מגיע כמעט לקצהו.
אותו מקור שחשף את התמונה מספר גם כי המכשיר החדש צפוי להגיע בעיצוב מתכתי עם שילוב של זכוכית, מה שמצביע על שינוי בתפיסת החברה, שנטשה את הרעיון המודולרי כבר ב-G5 ומתמקדת בעיצוב פרימיום במכשיר, שאולי יחזיר לה את תשומת הלב הראויה לה.

עיצוב חדש. G6 מקור תמונה: The Verge

אך חלק אחד במפרט המכשיר צפוי להיות ידוע מראש, והוא דווקא מגיע מכיוונה של סמסונג.
סמסונג ככל הנראה תהיה הראשונה להכריז על מכשיר שישלב את ערכת השבבים המתקדמת ביותר מבית קוואלקום – Snapdragon 835, זאת מאחר והחברה דאגה להזמין כל מלאי זמין ועתידי של יצרנית השבבים, עבור מכשיר ה-Galaxy S8.

ידיעה זו מסבירה את העובדה כי גם מכשיר הדגל מבית HTC הושק לאחרונה עם Snapdragon 821 ולא עם ערכת השבבים העדכנית ביותר, שכן היא הייתה צריכה לדחות את השקתו עד אפריל, לכן LG לא תהיה שונה במקרה זה, שכן היא צפויה להכריז על המכשיר החדש כבר ב26 לפברואר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch