אפליקציות

יוטיוב בוחנת את האפשרות להשיק שירות הודעות פנימי

יוטיוב נחשבת לאחת מפלטפורמות הוידאו הגדולות בעולם, כאשר היא מתפארת במיליוני צפיות ביום ושיתופי סרטונים מרובים.

בימים אלה, יוטיוב בוחנת אפשרויות שיתוף חברתיות ומיידיות יותר, כאשר היא משיקה שירות הודעות בתוך אפליקציית הפלטפורמה עבור iOS ו-Android

לשתף סרטונים בתוך ההודעות. מקור תמונה: צילום מתוך סרטון השירות

המטרה המרכזית של השירות החדש הוא להשאיר את המשתמשים בתוך הפלטפורמה, בכך שתעודד אותם לשתף סרטונים ולעורר שיח עליהם, באמצעות צירוף סרטוני וידאו מהרשת בשיחה עצמה – מה שמזכיר קצת את שירות ההודעות של אינסטגרם.
אך השירות אינו מיועד לדבר רק על יוטיוב ובהחלט ניתן לשימוש כאפליקציית הודעות לכל דבר, הכולל שיחות טקסט יום-יומיות ושליחת לינקים. תמיכה בשליחת תמונות לא נראיתה כרגע באפליקציה.

לדבר על סרטונים בזמן אמיתי. מקור תמונה: צילום מתוך סרטון השירות

החדשות הטובות הן שהשירות כבר פעיל מאמצע 2016, אך החדשות הפחות טובות הן שהוא זמין רק בקנדה כרגע.
ההחלטה לבחון את השירות לראשונה דווקא בקנדה נובעת בעיקר מהעובדה כי האוכלוסייה מאוד דומה לאוכלוסייה בארה”ב, כאשר כמות המשתמשים הפעילים נאמדת בגודל האוכלוסייה של מדינת קליפורניה.
עוד נתון חיוני הוא שבקנדה גודל הפעילות ביוטיוב גדולה ב15 אחוזים מכל מקום אחר, עם כמות גבוהה של יוטיוברים מקומיים.

לא ידוע עדיין מתי השירות יהיה זמין לכולם ואם בכלל. ככל הנראה נצטרך לחכות לסוף הניסוי בקנדה ולראות אם ליוטיוב יש אכן סיבה להשיקו באופן רשמי.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=feBF_IY-HI8[/embedyt]
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close