בית חכם ומוצרים לבישים

ZTE צפוייה להשיק שעון חכם עם חיבור LTE במהלך 2017

חברת הטכנולוגיה ZTE, מהמרים על כך שאתם מוכנים לרכוש מהם שעון חכם נוסף, וישיקו שעון חכם נוסף וחדשני משלהם בהמשך השנה.

בראיון לכתב CNET ,מנכ”ל ZTE ארה”ב ליקסין צ’אנג (Lixin Chang) התייחס לכך שהחברה נמצאת בשלבי פיתוח סופיים של שעון אנדרואיד חכם ומאוחר יותר השנה, כאשר הוא יושק, הוא צפוי להיות אחד מן השעונים החכמים הבודדים בשוק בעל חיבור LTE, כלומר, תהיה לו היכולת לפעול באופן עצמאי לחלוטין, ללא תלות בסמארטפון שלכם.

ZTE החליטו על פיתוח השעון העצמאי מאחר וראו כי שוק השעונים החכמים לא עומד בציפיות, כאשר ברבעון השלישי השנה הראה ירידה של 51% מול מקבילו בשנה החולפת שבין היתר נבע מחוסר המאמצים של החברות לחדש בתחום.
חיי הסוללה הנמוכים, חסרונה של קישוריות הLTE ואי סיפוקם של חברות התקשורת של חבילות תקשורת מותאמות – כל אלו, לטענת צ’אנג, נערמו יחדיו והובילו לקשיים הראשוניים בצמיחת השוק, אך בעיות אלו אינן עניין יותר, והן עומדות מאחוריהם.

שעון חכם אחד כבר ישר – ZTE Axon Watch. מקור תמונה: ZTE

בחברה מאמינים כי הגל הבא של שעונים המבוססים Android Wear יביא עימו מודעות גבוהה יותר לטכנולוגיה ואף יעודד צריכה של המוצרים, שכן צפוי שיפור משמעותי במחקרים ופיתוחים הקשורים לטכנולוגיה לבישה בכלל, ושעונים חכמים בפרט.

צ’אנג לא חשף שום פרטים נוספים לגבי שעונה החכם החדש של ZTE אך נראה מאוד נרגש לגביו.
עוד הוסיף ואמר כי  “אחרים עשו את הניסויים בשבילנו”. הוא ציין שהיו יותר מידי בעיות עם שוק השעונים החכמים כשחיי הסוללה הנמוכים הם הבעיה הבולטת ביותר, והוסיף שרבות מן הבעיות הללו צפויות להפתר כבר בשעון החכם שלהם. 

מה דעתכם? האם שוק השעונים החכמים צפוי להיות בצמיחה או שזוהי טכנולוגיה שאפשר לדלג עליה?

תגיות
להמשך קריאה

כתב אורח - אורי סער | Ori Saar

כתב אורח באתר פעיל בתחום היזמות וממקימי קהילת היזמות וההייטק של ראשון לציון - RishonTech. בעל ניסיון בניהול עמודים ברשתות החברתיות ושואף להפוך כל מקום לטוב יותר. סלולרי: LG G3 מחשב: MSI GL62 6QD
Back to top button
Close