אפליקציות

אפל תשקיע בסדרות מקור שיוזרמו דרך אפל מיוזיק

לאור האטה במכירות מכשירי האייפון, חברת אפל מחפשת מקור הכנסה נוסף וייתכן כי בעקבות כך תכריז החברה על כניסה לתחום יצירת והזרמת סדרות מקור.

במהלך חדש, מדווח ה- Wall Street Journal כי החברה מקופרטינו צפויה להשקיע בסדרות טלויזיה מקוריות. על פי הדיווח, החברה צפויה לשלב את תכני הוידאו בשירות המוזיקה הביתי Apple Music, כאשר ברמת התוכן, החברה מעוניינת לייצר סדרות באיכות גבוהה, ולהתחרות בסדרות מקור כגון “ווסטוורלד” של HBO ו-Stranger Things של נטפליקס. כמו כן, צפויה החברה להשקיע גם בסרטים מקוריים בהמשך הדרך.

עוד דווח כי חברת התפוח נמצאת במגעים מתקדמים עם מפיקים בהוליווד לגבי רכישת תכנים והפקות מקור, כמו כן פנתה החברה גם אל אולפנים בהצעה להפקת סרטים ייעודיים עבורה. בנתיים, רכשה החברה את זכויות השידור עבור תוכנית האירוח הפופולארית Carpool Karaoke של ג’יימס קורדן ואף עתידה להשיק סדרת דוקו בשם “סימנים חיוניים” (Vital Signs) בכיכובו של הראפר דר’ דרה. סדרת הדוקו תושק במקביל להשקת האלבום החדש של הראפר בהמשך השנה.

דר’ דרה בסדרה חדשה. מקור תמונה: AP

אך לנטפליקס, HBO ואפילו אמזון אין יותר מדי מה לדאוג כרגע, שכן, החברה מחפשת לפתח ולהרחיב את קהל לקוחות משתמשי ה-Apple Music (אשר נמכר ללקוחות בישראל תמורת 19.90 שקלים בחודש, או 9.99 דולרים בארה”ב) ולמעשה להוסיף ערך מוסף לשירות המוזיקה. עיקר המהלך הוא למשוך משתמשים משירותי מוזיקה אחרים ובעיקר משירות הזרמת המוזיקה של Spotify המחזיקה 40 מיליון משתמשים משלמים לעומת 20 מיליון של אפל.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close