אפל תשקיע בסדרות מקור שיוזרמו דרך אפל מיוזיק

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

לאור האטה במכירות מכשירי האייפון, חברת אפל מחפשת מקור הכנסה נוסף וייתכן כי בעקבות כך תכריז החברה על כניסה לתחום יצירת והזרמת סדרות מקור.

במהלך חדש, מדווח ה- Wall Street Journal כי החברה מקופרטינו צפויה להשקיע בסדרות טלויזיה מקוריות. על פי הדיווח, החברה צפויה לשלב את תכני הוידאו בשירות המוזיקה הביתי Apple Music, כאשר ברמת התוכן, החברה מעוניינת לייצר סדרות באיכות גבוהה, ולהתחרות בסדרות מקור כגון “ווסטוורלד” של HBO ו-Stranger Things של נטפליקס. כמו כן, צפויה החברה להשקיע גם בסרטים מקוריים בהמשך הדרך.

עוד דווח כי חברת התפוח נמצאת במגעים מתקדמים עם מפיקים בהוליווד לגבי רכישת תכנים והפקות מקור, כמו כן פנתה החברה גם אל אולפנים בהצעה להפקת סרטים ייעודיים עבורה. בנתיים, רכשה החברה את זכויות השידור עבור תוכנית האירוח הפופולארית Carpool Karaoke של ג’יימס קורדן ואף עתידה להשיק סדרת דוקו בשם “סימנים חיוניים” (Vital Signs) בכיכובו של הראפר דר’ דרה. סדרת הדוקו תושק במקביל להשקת האלבום החדש של הראפר בהמשך השנה.

דר’ דרה בסדרה חדשה. מקור תמונה: AP

אך לנטפליקס, HBO ואפילו אמזון אין יותר מדי מה לדאוג כרגע, שכן, החברה מחפשת לפתח ולהרחיב את קהל לקוחות משתמשי ה-Apple Music (אשר נמכר ללקוחות בישראל תמורת 19.90 שקלים בחודש, או 9.99 דולרים בארה”ב) ולמעשה להוסיף ערך מוסף לשירות המוזיקה. עיקר המהלך הוא למשוך משתמשים משירותי מוזיקה אחרים ובעיקר משירות הזרמת המוזיקה של Spotify המחזיקה 40 מיליון משתמשים משלמים לעומת 20 מיליון של אפל.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch