סלולר

לא נשארת בחוץ: מוטורולה שולחת הזמנות לאירוע ב-26 לפברואר

אם התאריך הזה לא היה מלא עד אפס מקום בהכרזות עד עכשיו, עכשיו הוא הופך להיות עמוס אף יותר.
אחרי נוקיה שציינה כי תקיים אירוע ב-26 לפברואר, וסמסונג שרמזה כי ההכרזה שלה צפויה להיות סביב אותו תאריך, מגיעה מוטורולה ומבקשת שישמרו מקום גם בשבילה.

אין ספק שסוף חודש פברואר הולך להיות עמוס בהכרזות בעקבות תערוכת MWC 2017. תערוכת ה-GSM מהגדולות בעולם מארחת אלפי משתתפים, אשר ביניהם יצרניות, מפעילות סלולר, וחברות המציגות את החידושים האחרונים בתחום ה-GSM, כאשר כולם רוצים לגנוב את אור הזרקורים.

מבין יצרניות הסלולר, נוקיה שריינה את מקומה יום לפני תחילת התערוכה, בהנחה שידברו עליה לאורך כל הזמן עד סיומה. אך מסתמן כי מוטורולה מעוניינת גם היא לשמור מקום טוב מקדימה, כאשר תציג את הדור הבא של מכשירי הדגל של החברה. עדיין לא ברור אם יהיה זה מכשיר חדש מסדרת ה-X של החברה, אך שמועות ודיווחים חדשים מרמזים על השקת שני מכשירים בסדרת הביניים – G של החברה, אשר יכללו שני תצורות שונות.

שני המכשירים החדשים? התמונות המודלפות.

על פי שמועות בלבד, המכשירים החדשים, הצפויים להקרא Moto G5 ו- G5 Plus, ישמרו על עיצוב דומה לשל סדרת ה-X ויכללו מפרט המתבסס על ערכת השבבים Snapdragon 625 מבית קוואלקום. שני המכשירים צפויים להגיע בגודל מסך 5.5″ כשהם תומכים ברזולוציית FHD. מבחינת המצלמה, הדגם הרגיל יגיע עם 13 מגה-פיקסל בעוד שדגם ה’פלוס’ יגיע עם 16 מגה-פיקסל עבור המצלמה הראשית, ובשניהם תוטמע מצלמת 5 מגה-פיקסל במצלמה הקדמית. זיכרון הRAM בדגם ה’פלוס’ נכון לעכשיו יעמוד על 4 ג’יגה בייט לצד נפח איחסון התחלתי של 32 ג’יגה בייט, סוללת 3080mAh וחיישן טביעת אצבע.

שומרת על קו עיצובי אחיד. מהתמונות המודלפות.

שמועות נוספות אף מנבאות כי החברה תשיק Mods נוספים למכשירים הנוכחיים שלה. אותם Mods הם בעצם אביזרים המתחברים למכשיר באמצעות מגנט עוצמתי ונותנים לו פונקציונאליות נוספת. בין אותם אביזרים תוכלו למצוא מקרן נייד, רמקול חיצוני, מצלמה משופרת ואחד המשמש רק כסוללה חיצונית נוספת.

כאמור, אלה הם רק פרטים ראשונים ולא רשמיים שהודלפו לאחרונה. יחד עם זאת, ההדלפה על המכשיר החדש של HTC התבררה כנכונה, וייתכן שגם חשיפת המכשיר של סמסונג תוביל לאותן תוצאות, כך שאין לדעת עדיין.

גם אם עוד חברות יחליטו להכריז על מכשיר חדש ב-26 לפברואר, תהיו בטוחים שנהיה כאן כדי לדווח לכם על כולם.

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close