סלולר

האם סמסונג חשפה בטעות את ה-Galaxy S8?

גל ההדלפות וההכרזות של מכשירי דגל חדשים לא מפסיק, ואחרי נוקיה שהציגה את הנוקיה 6 ו-HTC שהציגה בראווה שני דגמים חדשים, הגיע תורה של סמסונג לחלחל בחזרה לתודעה. או שאולי זה היה בטעות?

בשני סרטונים חדשים המציגים את מסכי ה-Amoled החדשים של החברה, מציגה סמסונג מכשיר מסתורי ללא מותג, המדגים את יכולות המסכים החדשים.  בין הצבעים הבוהקים וחדות המסך, ניתן להבחין כי המכשיר המוצג דומה באופן מחשיד להדלפות שיצאו לאחרונה ברחבי הרשת. מהלך דומה נעשה על ידי גוגל, כשבאחת מהפרסומות הציגה “בטעות” את אחד ממכשירי הנקסוס האחרונים.

בין נקודות הדמיון של המוצג לעומת ההדלפות, ניתן לראות את יחס המסך הכמעט שווה בגודלו לגודל המכשיר, בדומה ל-Xiaomi Mi Mix של היצרנית הסינית, כאשר אין סימן עבור כפתור הבית הפופולרי של החברה. אותו כפתור, כך הודלף, ייעלם ממכשיר הדגל הבא של החברה וככל הנראה יוטמע במסך המכשיר, יחד עם חיישן טביעת האצבע שכבר הפך לסטנדרט במכשירים החכמים.

מיותר לציין כי ה-Galaxy S8 ככל הנראה יצוייד באותה טכנולוגיית Amoled המוצגת בפרסומת ואם סמסונג אכן רוצה לחזור לכותרות הטובות, ייתכן ומסך המכשיר יגיע ברזולוציית 4K וייתן קרב הוגן לחברות המתחרות.

מספר חודשים מאז ה”פיאסקו” של החברה עם מכשיר הנוט 7, נטענו דברים וחשדות רבים לגבי עתיד ואמינות ספינת הדגל הבאה. חלק מהחדשות טענו כי החברה הקדימה את ההשקה כדי לחפות על הפרסום השלילי של הפאבלט שנגרס, ואילו אחר כך נטען כי סמסונג דחתה את ההשקה, כדי לבצע בדיקות נוספות ולהמנע ממקרה שלילי דומה.

על פי דיווחים, הענקית הקוריאנית צפויה להשיק את ספינת הדגל הבאה שלה לקראת תערוכת MWC 2017. התערוכה תחל ב27 לפברואר ותסתיים ב2 למרץ, מה שעלול לגרום לסמסונג להכריז עליו באופן הרשמי ב-26 לפברואר, במקביל להכרזת החברה הפינית Nokia שחוזרת אלינו לאט לאט.

צפו בפרסומת ה-Amoled החדשה של סמסונג:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=cAmo0C1kpoE[/embedyt]
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close