פייסבוק משיקה כלי חדש למציאת רשתות Wi-Fi חופשיות לשימוש

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בחודשים האחרונים החלה הרשת החברתית פייסבוק (Facebook) לבנות כלי שהיה בניסוי עד כה אשר אפשר לבתי עסקים ומשתמשים בקבוצה קטנה להוסיף מקומות אשר מאפשרים להתחבר לרשת האלחוטית בחינם, הכוונה לרשתות אינטרנט Wi-Fi חופשיות, כמו מסעדות ומקומות בילוי.

החל מהיום (חמישי), הרשת החברתית פותחת את הפיצ’ר בקבוצות למשתמשים, וכעת ניתן להתחיל ולראות רשתות אלחוטיות זמינות להתחברות בחינם. הפיצ’ר החדש הוא חלק מאפליקציית פייסבוק ואין צורך בהתקנה של אפליקציה אחרת מלבד לעדכן לגרסה החדשה ביותר דרך חנות האפליקציות.

הפיצ’ר שנקרא Facebook Wi-Fi Finder, מאפשר למשתמש לראות במרחב שלו על גבי מפה היכן נמצאים אותם מקומות אשר בהן הרשת האלחוטית פתוחה ללא צורך בתשלום או סיסמה. השרות מראה למשתמש היכן המקום ממוקם על גבי המפה, וזמן ההליכה אליו או הנסיעה. לצורך שימוש בשרות ה-Facebook Wi-Fi Finder, על האפליקציה לקבל גישה מלאה לשרות המיקום 24/7 גם כאשר אפליקציית פייסבוק סגורה. דבר אשר יכול לזלול את הסוללה ולהשתמש בשירותי המיקום וצריכה מוגברת של חבילת ה-Data שלנו.

השרות טוב ונוח כאשר אנו נמצאים במקום בו הקליטה אינה גבוה ברשת הסלולרית או שאנו זקוקים לשימוש ברשת אלחוטית בגלל גודל חבילת הגלישה. הדבר יגביר כניסה לבתי עסק, מה שמאפשר לאותם בעלי עסקים להוסיף את העסק שלהם בחינם שבו המקום נותן גישה לרשת ה-Wi-Fi ללא כל עלות.

מוזמנים לעדכן אם השרות הפך לפעיל אצלכם או שזה רק אצלנו לעת עתה.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra