טכנולוגיה ואינטרנט

סוף עידן יאהו: לאחר השלמת הרכישה, תשנה את שמה ל-“אלטאבה”

בשבועות הקרובים תשלים חברת ווארייזון (Verizon) האמריקאית את רכישת אתר \ חברה Yahoo המוכר. לאחר שזאת סבלה מפריצה של 500 מיליון חשבונות בחודשי הקיץ האחרונים, ורק לאחרונה למיליארד חשבונות נוספים, החברה תמכור את האתר והרשת לחברת הסלולר הגדולה בארה”ב Verizon בסכום של $4.8 מיליארד דולר.

לאחר השלמת הרכישה אשר תתרחש בשבועות הקרובים, חברת Verizon, בצעד מפתיע יש לציין, תשנה את שם החברה מ-Yahoo ל-Altaba (אלטבה). לא ברור מהיכן השם או מה המשמעות שלו, אבל אנו מניחים כי החברה צריכה לעבור שינוי רציני על מנת להתנתק מהעבר ובצעד מפתיע להיות חברה ישנה עם שם חדש.

מי שמכהנת בתור מנכ”לית Yahoo כרגע היא מריסה מאייר, אשר ניהלה את החברה על הצד הטוב ביותר של העשור האחרון. זאת החליטה לפרוש ביום בו תסתיים הרכישה של Yahoo. מריסה הייתה בין ה-20 העובדים הראשונים של חברת גוגל, ואז עברה לנהל את חברת יאהו בשנת 2012 לאחר 5 מנכ”לים אשר דרכם לא צלחה. ביום בו הצטרפה לחברה, זה היום בו היא הודיעה שהיא בהריון מה שלא הפריע לה לעורר סערה של ממש בחברה, החל מפיטורים של עובדים, ואי הסכמה של עבודה מהבית – גם לא נשים בהריון.

תגיות
להמשך קריאה

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Back to top button
Close