סוף עידן יאהו: לאחר השלמת הרכישה, תשנה את שמה ל-“אלטאבה”

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

בשבועות הקרובים תשלים חברת ווארייזון (Verizon) האמריקאית את רכישת אתר \ חברה Yahoo המוכר. לאחר שזאת סבלה מפריצה של 500 מיליון חשבונות בחודשי הקיץ האחרונים, ורק לאחרונה למיליארד חשבונות נוספים, החברה תמכור את האתר והרשת לחברת הסלולר הגדולה בארה”ב Verizon בסכום של $4.8 מיליארד דולר.

לאחר השלמת הרכישה אשר תתרחש בשבועות הקרובים, חברת Verizon, בצעד מפתיע יש לציין, תשנה את שם החברה מ-Yahoo ל-Altaba (אלטבה). לא ברור מהיכן השם או מה המשמעות שלו, אבל אנו מניחים כי החברה צריכה לעבור שינוי רציני על מנת להתנתק מהעבר ובצעד מפתיע להיות חברה ישנה עם שם חדש.

מי שמכהנת בתור מנכ”לית Yahoo כרגע היא מריסה מאייר, אשר ניהלה את החברה על הצד הטוב ביותר של העשור האחרון. זאת החליטה לפרוש ביום בו תסתיים הרכישה של Yahoo. מריסה הייתה בין ה-20 העובדים הראשונים של חברת גוגל, ואז עברה לנהל את חברת יאהו בשנת 2012 לאחר 5 מנכ”לים אשר דרכם לא צלחה. ביום בו הצטרפה לחברה, זה היום בו היא הודיעה שהיא בהריון מה שלא הפריע לה לעורר סערה של ממש בחברה, החל מפיטורים של עובדים, ואי הסכמה של עבודה מהבית – גם לא נשים בהריון.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *