לנובו מרעננת את סדרת הThinkPad X1: מהירים יותר ומעוצבים יותר

כתב אורח - אורי סער
פורסם על ידי כתב אורח - אורי סער

מותג ThinkPad הפופולרי של לנובו יחגוג השנה 25 שנה, ולנובו בעטה את בעיטת הפתיחה של החגיגות עם שורה ארוכה של שדרוגים כולל עיצובים סקסיים, מעבדים מהירים יותר, ומסכים עם גבולות דקים.

לנובו הציגה בתערוכת הCES את המחשבים החדשים בסדרה, הראשון מבניהם הוא ThinkPad X1 Carbon, אשר דומה מאוד לדורותיו הקודמים אך הוא קטן יותר, קל יותר ומגיע במצויד בסוללה מרשימה שצפויה להחזיק כ 15.5 שעות.
מעבר לכך הוא יגיע עם מסך 14″ ברזולוציית Full HD, מצוייד במעבד Kaby Lake מסדרת U החדש של חברת אינטל ומודם LTE. בנוגע לחיבורים, המחשב יגיע עם 2 יציאות USB 3.0, יציאת HDMI, כניסת MicroSIM, כניסת MicroSD ו 2 יציאות Thunderbolt 3.

גלריית ThinkPad X1 Carbon:

עוד הציגה לנובו שדרוג עבור מחשב-טאבלט ה-ThinkPad X1 Yoga המתהפך. מאז השקתו בשנה שעברה, ה-ThinkPad X1 Yoga זכה לפופולאריות רבה וקיבל שדרוג גדול עם שורה של תכונות חדשות. הגרסה החדשה תגיע עם מסך 14″‘, שטח אחסון של 1TB בהשוואה ל512GB בדגם הקודם, חיי סוללה של עד 16 שעות ומשקל נמוך של 1.42 קילוגרם בלבד.
בנוגע לחיבורים, הYoga יגיע בדומה לCarbon עם חיבורי Thunderbolt3, יצאת HDMI, שני יציאות USB 3.0 ואפילו ניתן יהיה לבחור בכרטיס המסך של אינטל Iris Plus Graphics 640 שיאפשר הזרמת וידיאו באיכות 4K.

גלריית ThinkPad X1 Yoga:

מחירו של ה ThinkPad X1 Carbon יתחיל ב-1,151 דולרים ומשלוחיו יתחילו בחודש פברואר הנוכחי, לעומתו הThinkPad X1 Yoga שיתחיל הפצה רק בחודש מרץ בתג מחיר המתחיל ב-1499 דולרים יחד עם הטאבלט שבסדרה שמחירו יתחיל ב-949 דולרים.

מה דעתכם על דגמי ThinkPad החדשים של לנובו? שתפו אותנו בתגובות

שתפו כתבה