אלה האופניים החכמים של LeEco

אלדד מטמון | Eldad Matmon
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon - עורך ראשי

חברת LeEco הסינית, אשר ידה נמצאת בכל דבר, החל משירותי הזרמת וידאו, דרך ייצור מכשירי סלולר וטלוויזיות ועד למכוניות חכמות, הציגה שני דגמים של אופניים חכמות כחלק מתערוכת CES 2017, אשר צפויות להגיע לשוק האמריקאי ברבעון השני של השנה ומחירם טרם נחשף.

שתי זוגות האופניים נבדלים זה מזה, כאשר האחד מיועד לרכיבת הרים והשני לרכיבת כביש ושימוש יומיומי. שתי הזוגות מצויידים במסך מגע בגודל 4″, המקובע למסגרת הכידון, עם ממשק משתמש ייעודי עבור האופניים שרץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד מרשמלו 6.0.

leeco_smart_road_bike_1_
אופניי הכביש. מקור תמונה: יח”צ.

בנוסף למערכת הניווט הייעודית לאופניים, רוכבים יוכלו להעזר במצפן, ברומטר ומד מהירות אשר מובנים במערכת. אותה מערכת גם מסוגלת לנגן מוזיקה, אונליין וגם אופליין, ואף לתקשר עם אופניים דומים בסביבתה, בזכות טכנולוגיית הווקי-טוקי המובנית בה.

האופניים אף מסוגלים לספק את לוג הרכיבה הניתנים לשיתוף עם קהילת רוכבי האופניים ומעניקים בקרה להשגת מטרות הרכיבה.  כל האביזרים הנלווים לאופניים עמידים למים והמערכת שמפעילה את כל הפיצ’רים תרוץ על מעבד סנאפדרגון 410 מבית קוואלקום, 4 ג”ב זיכרון RAM וסוללה נטענת של 6,000mAh.

שתי זוגות האופניים זהים בתכונתם הטכנולוגית אך שונים ביכולתם המכאנית בהתאם לשטח הרכיבה.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=7FPDaKCDn98[/embedyt]

שתפו כתבה
פורסם על ידי אלדד מטמון | Eldad Matmon עורך ראשי
עקוב:
ממקימי האתר ועורך ראשי | מנהל מוצר ביום וסקרן טכנולוגי בכל רגע נתון. אוהב פיתרונות טכנולוגים ותמיד מחפש את הדבר המרגש הבא שישתלט על העולם. נהנה מכל העולמות וכל מערכות ההפעלה ובעל זוית ביקורתית על כל חידוש שיוצא. בעל ניסיון רב בכתיבה טכנולוגית וכן הופעות טלוויזיוניות ב׳סוגרים עניין׳ עם שי גולדן בערוץ 13. ממקימי אתר The Verifier, יוצא איחוד האתרים GSM-Israel ו-TechIT של אבי דוד. | סלולרי: iPhone 14 Pro סלולרי: Pixel 7 Pro שעון חכם: Apple Watch S7 שעון חכם: Pixel Watch
Leave a comment

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *