גאדג'טים ומימון המונים

אלה האופניים החכמים של LeEco

חברת LeEco הסינית, אשר ידה נמצאת בכל דבר, החל משירותי הזרמת וידאו, דרך ייצור מכשירי סלולר וטלוויזיות ועד למכוניות חכמות, הציגה שני דגמים של אופניים חכמות כחלק מתערוכת CES 2017, אשר צפויות להגיע לשוק האמריקאי ברבעון השני של השנה ומחירם טרם נחשף.

שתי זוגות האופניים נבדלים זה מזה, כאשר האחד מיועד לרכיבת הרים והשני לרכיבת כביש ושימוש יומיומי. שתי הזוגות מצויידים במסך מגע בגודל 4″, המקובע למסגרת הכידון, עם ממשק משתמש ייעודי עבור האופניים שרץ על מערכת ההפעלה אנדרואיד מרשמלו 6.0.

leeco_smart_road_bike_1_
אופניי הכביש. מקור תמונה: יח”צ.

בנוסף למערכת הניווט הייעודית לאופניים, רוכבים יוכלו להעזר במצפן, ברומטר ומד מהירות אשר מובנים במערכת. אותה מערכת גם מסוגלת לנגן מוזיקה, אונליין וגם אופליין, ואף לתקשר עם אופניים דומים בסביבתה, בזכות טכנולוגיית הווקי-טוקי המובנית בה.

האופניים אף מסוגלים לספק את לוג הרכיבה הניתנים לשיתוף עם קהילת רוכבי האופניים ומעניקים בקרה להשגת מטרות הרכיבה.  כל האביזרים הנלווים לאופניים עמידים למים והמערכת שמפעילה את כל הפיצ’רים תרוץ על מעבד סנאפדרגון 410 מבית קוואלקום, 4 ג”ב זיכרון RAM וסוללה נטענת של 6,000mAh.

שתי זוגות האופניים זהים בתכונתם הטכנולוגית אך שונים ביכולתם המכאנית בהתאם לשטח הרכיבה.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=7FPDaKCDn98[/embedyt]
תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close