סלולר

ZTE רוצה שתעזרו לה לגייס כסף לסמארטפון הבא

היצרנית הסינית ZTE מעוניינת לייצר את הסמארטפון החברתי הבא שנבנה על פי רצונות המשתמשים.

במהלך הכרזות המוצרים של החברה, השיקה ZTE את פרוייקט גיוס ההמונים שלה בקיקסטארטר עבור הסמארטפון, שנכון לעכשיו עונה לשם הקוד “הוק-איי” (Hawkeye: עין העיט).

zte_hawkeye3
עין העיט. מקור תמונה: עמוד הקיקסטארטר של ZTE

פרוייקט הגיוס הושק לאחר שלפניו ערכה החברה תחרות בה ביקשה מהגולשים לבחור קונספט עבור מכשירים חדשים ולתת לציבור להצביע עבור חמשת הטובים מתוכם. מתוך הקונספטים שהוצעו, נבחר סמארטפון אנדרואיד בעל טכנולוגיית מעקב אחרי תזוזה. תפקיד המצלמה במכשיר יהיה לזהות את רשתית המשתמש ולתרגם את מגוון תנועותיה לכדי פקודות במכשיר, כמו למשל לגלול למטה ולמעלה (כפי שהציגה בזמנו סמסונג עם הגלקסי S4). בנוסף, ייבנה המכשיר מחומר שניתן להדבקה על משטחים.

zte_hawkeye2
ניתן להדבקה על כל משטח. מקור תמונה: עמוד הקיקסטארטר של ZTE

הסמארטפון צפוי להגיע עם מסך בגודל 5.5″ ברזולוציית HD, מערך צילום כפול בעל יכולות עיבוד תמונה וזום מתקדמים, חיישן טביעת אצבע וגרסת האנדרואיד האחרונה – נוגט. פרטים נוספים על סוללת המכשיר וזיכרון הפעולה טרם התגלו.

הפרוייקט יצא לדרך ו-ZTE מקווה לגייס כ-500,000 דולרים תוך 44 ימים כדי להתחיל בתהליך הייצור. קיימת רק אפשרות “תמיכה” אחת בפרוייקט על סך 199 דולרים אשר מקנה את רכישת המכשיר במחיר מוזל.

בהנחה שהפרוייקט יסתיים בהצלחה, החברה צפויה להתחיל לשווק את המכשיר כבר בספטמבר עבור התומכים הנלהבים והציבור הרחב.

בקרוב בעמוד הקיקסטארטר של הפרוייקט

תגיות
להמשך קריאה

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. גילוי נאות: עובד יבמ ישראל אך כל הכתוב באתר משקף את דעתי הבלעדית ואינו מייצג בשום צורה את חברת יבמ.
Back to top button
Close