מחשבים

בלעדי: חברת Apple תציג מחר את iMovie עבור ה-iPad 2

מחר חברת אפל תערוך את ארוע ה-iPad 2, בארוע החברה תכריז על הטאבלט החדש, ועל פי השמועות, ניתן יהיה ללכת ולרכוש את הטאבלט ישר מיד לאחר מכן באחת מחנויות הדגל או באתר החברה.

החברה מחר צפויה להשיק על מספר שירותי ענן חדשים, שינוי לשירותי ה-MobileMe, וכמובן חשיפת ה-iPad 2. אך על פי מקור קרוב, החברה צפויה מחר להכריז על גרסה מותאמת וחדשה של תוכנת העריכת וידאו ה-iMovie עבור הטאבלט.

iMovie-iPad

כידוע, בעזרת iMovie ניתן לערוך את הוידאו אשר צולם במכשיר ה-iPhone ולהעלות אותו לשירות וידאו כמו YouTube, או לשלוח דרך מייל. החברה מחר צפויה להכריז על מצלמה אחורית לצילם וידאו ותמונות, ומצלמה קדמית עבור שיחות וידאו ב-FaceTime. עוד לא ידוע אם המכשיר יהיה מסוגל לצלם באיכות HD 720P כמו באיפון 4, אך אפל צפויה להפתיע מחר!

ההכנות בעיצומן:

ipad2event

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close