גיימינגמחשבים

Kinect עבור קונסולה ה-Xbox 360 יושק ב-10 לנובמבר

kinect

ב-10 לנובמבר, תחל חברת Microsoft למכור את חיישן התנועה ה-Kinect. החיישן עובד על ידי שימוש במצלמה אשר תזהה את תנועותינו בחדר, ובכך תאפשר לשחק על ידי שימוש בתנועות שיזוהו על ידי המצלמה. החברה פתחה את ההזמנה המוקדמת ל-Kinect ומעריכה כי תשבור את שיא המכירות של מחשב הטאבלט ה-iPad של Apple. המכשיר התקבל בהתלהבות על ידי הצרכנים. ביום הראשון דיווחה החברה על מכירה של כ-300 אלף יחידות, לא כולל מכירה מוקדמת, שבה נמכרו כ-350 אלף נוספים למוצר ה-iPad.

ההשקה הראשונית תחל בארה”ב בתאריך ה-2 לנובמבר [149.99 דולר], וב-10 לנובמבר ניתן יהיה לרכוש את ה-Kinect ברחבי אירופה [149.99 אירו]. כמו כן, ניתן יהיה לרכוש את החיישן לבד, אך החברה תציע לרכישה את מכשיר ה-Xbox 360 יחד עם מוצר ה-Kinect במחיר מוזל.

כמו כן, החברה מציעה לרכישה כבר מעתה כ-17 משחקים אשר תומכים בחיישן התנועה ה-Kinect.

הפרסומת ל-Kinect שוחררה לא מזמן: והיא עושה חשק! [לא לבעלי לב חלש]

מי שמכם בעל קונסולה ה-Xbox 360 ירכוש את ה-Kinect?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close