מחשבים

חברת בזק מחלקת iPod Touch 4G 8GB, לא תקחו?

iPodTouch4GBezeqWin

לפני מספר ימים העלתה חברת בזק עם אפליקציה חדשה ברשת החברתית Facebook, ובה היא מאפשרת לזכות בנגן המדיה ה-iPod Touch 4G בגודל 8GB של חברת Apple. אז איפה הקאץ’? תאמינו או לא – לא קיים אחד כזה. כל שעלייכם לעשות הוא לתפוס את נגן ה-iPod Touch עם העכבר ולא לעזוב. אם אתם חושבים שתוכלו לנצח את המשתתפים האחרים אשר הצליחו להגיע לכ-20 שעות רצופות, אולי תזכו בנגן הנשחק – בחינם!

אם קשה יהיה לכם לשחק במשחק “תפוס את ה-Touch”, חברת בזק בשיתוף עם יבואנית Apple בישראל iDigital יצאו במבצע חדש, ובו מי שישדרג לרשת ה-NGN החדשה במהירות של למעלה מ-10MB, יקבל את המכשיר. המבצע מותנה בהתחייבות ל-36 חודשים. לקוחות קיימים יאלצו לוותר על 10 ש”ח לכל חודש, עם הזדכות בחשבונית. המכשיר אשר מקבלים הוא בעל קיבולת של כ-8GB.

נגן ה-IPod Touch הדור רביעי הושק בחודש ספטמבר האחרון וכבר נמכר באחת מחנויות iDigital בישראל או באחת מחנויות רשת באג.

אם הצלחתם לשבור שיא משמעותי, תפרסמו בכדי שנדע אם אתם קרובים לפרס!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובה אחת

  1. אחרי שראיתי שמישהו הגיע ל-20 שעות, אחרי 3 דקות החלטתי לעזוב את העכבר. שיהיה בהצלחה למשתתפים! 🙂

Close