כללי1

חברת Apple תערוך בשבוע הבא ארוע עבור מערכת ההפעלה ה-iOS

iOS4.2

שמועות אשר רצות ברשת בשעות האחרונות, מדווחות על כך שחברת Apple תערוך ביום שלישי הבא בתאריך ה-2 לנובמבר ארוע עבור מערכת ההפעלה ה-iOS. החברה צפוייה להשיק את הגרסא המלאה של iOS 4.2 אשר נמצאת כעת בשלב הבטא. בנוסף החברה תזמין מפתחים אשר יעברו סנדאות והצראות לאורך שלושה ימים בקמפוסים שבקליפורניה. הודעה רשמית מטעם Apple עוד לא שוחררה, אך בארוע המדיה האחרון עבור מערכת ההפעלה ה-iOS אשר נערך בספטמבר, מנכ”ל החברה סטיב ג’ובס אמר שהגרסא המלאה של iOS 4.2 תשוחרר בחודש נובמבר.

החברה מיישרת קו מבחינת השירותים אשר מציעה למכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch כגון ריבוי המשימות, אפשרות של פתיחת תיקיות, מרכז המשחקים ועוד.. וכמובן – סוף סוף תמיכה מלאה בשפה העברית. החברה הכניסה את התמיכה בשפה העברית עבור מכשיר ה-iPad בצורה מושלמת בדיוק כמו שהיא יודעת לעשות. יישור לימין ותמיכה בכל הממשק של המכשיר.

בנוסף החברה תוסיף מספר פיצ’רים חדשים ב-iOS 4.2 גם עבור מכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close