מחשבים

גרסת בטא חדשה של הדפדפן Internet Explorer 9 Build 9.0.8002.6000 נצפתה ברשת

Internet-Explorer-9-IE9-post-Beta-Build-9-0-8002-6000-Leaked-Details-3

רק בחודש שעבר שחררה חברת Microsoft את גרסת הבטא הראשונה של הדפדפן Internet Explorer 9 Build 9.0.7930.16406 לציבור הרחב, וכעת פורסמה תמונת מסך מתוך גרסת בטא חדשה אשר אולי עתידית לצאת בקרוב, מצפייה בתמונת המסך שהודלפה לרשת בשעות האחרונות לא ניתן לראות שינויים שנעשו בעיצוב. חברת Microsoft עוד לא דיווחה מתי תשחרר את הגרסא המלאה. אך אנו צפויים לקבל גרסת בטא חדשה כבר בקרוב.

על פי מידע נוסף שפורסם, תיקוני באגים אשר נמצאו בגרסת הבטא תוקנו וכעת הגרסא החדשה יציבה יותר. בגרסת הבטא הראשונה אשר שוחררה, התגלה באג אשר לאחר ההפעלה הראשונית, הדפדפן קורס ולא ניתן לעבוד איתו, אלא אם נכנסים דרך מצב ללא תוספים.

בואו נקווה שחברת Microsoft תשחרר גרסת בטא חדשה. משימוש שנעשה עד כה, האם אתם מרוצים מהדפדפן החדש?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 6

 1. כל זמן שמיקרוסופט לא תוסיף אפשרות להרחבות חיצוניות הדפדפן שלה ימשיך להיות בדעיכה.. לא יעזור כמה טוב הוא יהיה.

  1. כפי שפורסם לאחרונה, הדפדפן הפופולרי הוא עדיין Internet Explorer. אך יחד עם זאת, נתח השוק שלו ירד בחודשים האחרונים, וזאת מכיון אחוז החדירה של Google עם הדפדפן chrome.

   ויש משהו בדבריך ישראל, אני חושב שאם Microsoft הייתה מוסיפה “חנות אפליקציות” לדפדפן IE, זה היה מעט שונה.

   אפילו חברת Apple פתחה מקום שכזה עבור הדפדפן Safari. וכך גם יקרה בגרסא 11 של Opera.

  1. גם אני, והכי מצחיק. אני אחרי פרמוט, הורדתי את הבטא של IE9, אני בא להתקין ופתאום אני מתבקש להוריד כל מיני אפדייטים לפני כן על מנת שאוכל להתקין את גרסת הבטא. מצחיק.. הינה הלינק: http://support.microsoft.com/kb/2399238

  1. אין ספק שיש הבדל גדול ומשמעותי בין 2 הדפדפנים.. אבל אם נסתכל על זה, מייקרוסופט למדה את הטעות מ-IE8, וכעת מנסה להפוך את הדפדפן לקל וטוב יותר. ובינתיים היא מצליחה.

Close