מחשבים

Google Chrome 8 Beta כבר כאן, Google החלה לעבוד על הגרסה החדשה

GoogleChrome8Beta

חברת Google החלה לעבוד על אבן הדרן השמינית של דפדפן ה-Google Chrome. לפני כחודשיים, החברה הכריזה על המשך הפיתוח של דפדפן ה-Chrome בגרסתו החדשה “7”, כאשר הדגש היה לבדוק את חנות התוכנות אשר עתידית לצאת בהמשך החודש. בנוסף, הוסיפה החברה מספר אפשרויות נוספות בהגדרות הדפדפן, מהירות מהירה יותר, יציבות, וכמובן מעט שינוי בעיצוב. בחודשים האחרונים עולה כי השימוש בדפדפן ה-Chrome של חברת Google הוא הדפדפן המועדף על הישראלים, ואני שואל – איך לא? מדובר בדפדפן פשוט בעל מהירות מדהימה שלא נראתה עד כה בדפדפנים אחרים, וכמה שחברת Microsoft תבטיח שתצליח ותעשה את IE9 להרבה יותר מהיר, אני עדיין חושב ש-Chrome ימשיך לשלוט בנו.

בימים האחרונים פרסמה החברה בבלוג הרישמי כי היא החלה לעבוד על הגרסא החדשה Google Chrome 8 אשר נמצא כעת בשלב הבטא וצפוי לצאת בקרוב בגרסתו המלאה יחד עם חנות התוכנות ה-Chrome Web Store. אשר נוכל להתקין אפליקציות חינמיות, וכאלה שיהיו בתשלום. הרווחים למפתחים מתחלקים יחד עם Google.

במהלך הסופ”ש לקחתי את הדפדפן לבדיקה, ולאחר ניסיונות לגרום לדפדפן לקרוס הופתעתי לגלות שזה לא קרה. מהירות הגלישה אף השתפרה, ואין ספק שלמייקרוסופט מוזילה אפל ואופרה יש הרבה מה ללמוד.

ניתן להוריד את גרסאת הבטא הראשונה Google Chrome 8.0.552.0

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 8

  1. אכן, אני משתמש בו כבר מעל לכשנה ואני לא יכול להחליף. בזמנו, מייקרוסופט שחררה את IE8, והוא כפי שכולנו מכירים ויודעים היה חסר הצלחה. לכן ניסיתי את Chrome ופשוט התאהבתי. הדפדפן היחידי שאף פעם לא התחברתי אליו היה FF..

 1. טוב משהו מוזר בהחלט 🙂
  הורדתי, הפעלתי את ההתקנה וכלום לא עלה. החלטתי לבדוק איזה גרסה מותקנת אצלי והופיע .8.0.552
  אז או שההתקנה עבדה ברקע ולא שמתי לב, או שהכרום עדכן לבד, או שהתקנתי אותה בעבר ואני לא זוכר :S
  Anyway, הכל יציב כרגע 🙂

  1. אסף, הפעם היחידה שתזכה לראות את תהליך ההתקנה יהיה רק אם תתקין את הכרום מחדש לאחר פרמוט או הסרה של תוכנית. ההתקנה רצה ברקע והכרום “אמור” לפתוח לך חלון חדש.. סהטו.

Close