כללי1

פרשייה חדשה ל-iPhone 4 והפעם: Glassgate

iphone4-glass

פרשייה חדשה ל-iPhone 4 והפעם: Glassgate

חברת Apple עוד לא סיימה עם פרשיית האנטנה, וכעת העולם מתעורר על פרשייה חדשה אשר באה לבדוק למה זכוכית בגב המכשיר כה עדינה ושבירה. לאחרונה החלו לזרום תלונות בקהילות הרישמיות באתר Apple על כך שזכוכית בגב המכשיר עדינה ונסדקת ונשברת בקלות, וזאת על ידי שימוש במגנים אשר עשויים מ-2 חלקים, ובכך גורמים ללחץ על גב המכשיר ובמקרים הטובים מדובר על שריטות קלות, והיו כאלה שקיבלו סדקים ושבירה בזכוכית בגב המכשיר.

כאשר חברת Apple הציגה לעולם את מכשיר ה-iPhone 4, סטיב ג’ובס הבטיח כי מדובר בזכוכית חזקה אשר לא נשברת בקלות. בוידאו השקה של המכשיר, חושפת Apple את חוזקה של הזכוכית, ועל פי הוידאו הזכוכית עומדת בלחץ.. אז מה באמת גורם לזכוכית בגב המכשיר להישבר בכל כך קלות?

חברת Apple החלה לחקור את מקרה ה-Glassgate, וכעת בודקת האם מדובר בקו ייצור בודד, או שהבעיה נמצאת בכלל המכשירים. אני מאמין שבקרוב נזכה לשדרוג מצד חברת Apple למכשיר ה-iPhone 4. אין ספק שהמכשיר הנ”ל עושה הרבה כאבי ראש ל-Apple. אך מאז יצא מכשיר ה-iPhone 4 לפני כ-5 חודשים, חברת Apple מכרה עד כה כ-12 מיליון מכשירים. נתון לא רע בכלל, מה גם שהדגם החדש שבר את כל שיאי המכירות של השבוע הראשון מאז יציאתו של הדגם הראשון ב-2007.

הייתי מציע לבעלי מכשיר ה-iPhone 4 על גב המכשיר ולהשתמש בכיסויים שלא בנויים מ-2 חלקים, להתרחק מפלסטיקים ולהשתמש בסיליקון או עור.. רצוי שיהיה מגן שישמור על המכשיר מכל הבחינוות. מעניין יהיה לראות כיצד מתפתת לה הפרשייה החדשה אשר אולי גם היא, תצליח חברת Apple “להעלים” כפי שעשתה עם בעיות האנטנה.

צפו בוידאו ההשקה של מכשיר ה-iPhone 4: שביר או לא שביר?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close