כללי1

ביום ראשון 10.10 ישוחרר כלי ה-Jailbreak למכשירי ה-iOS | כל הפרטים בכתבה המלאה

GreenPois0n-Jailbreak1

ביום ראשון 10.10 ישוחרר כלי ה-Jailbreak למכשירי ה-iOS

צוות ה-DevTeam הודיעו כי ביום ראשון הקרוב ישוחרר כלי המאפשר לפרוץ את מכשירי ה-iOS לתוכנות צד ג’, הכוונה להתקנת חנות ה-Cydia. אך עם הודעת שחרור הכלי ביום ראשון, מודיעים הצוות כי הכלי יתמוך רק במכשירי iOS בעלי מעבד ה-A4, הכוונה ל-iPhone 4, iPad ו-iPod Touch דור רביעי אשר מריצים את מערכת ההפעלה ה-iOS 4.1. חדשות עצובות עבור משתמשי ה-3G וה-3GS, אשר לא ניתן בשלב זה לבצע את תהליך ה-Jailbreak. [מזל ששדרגתי ל-iPhone 4]. לעת עתה ניתן לבצע Jailbreak רק למערכת ההפעלה ה-iOS 4.0.1 באמצעות כלי ה-Jailbreakme.

הכלי יאפשר פריצה מלאה, הכוונה לכך שלאחר הרצת הכלי לא נצטרך לבצע את הפעולה בשנית לאחר כל הפעלה מחודשת של המכשיר – הפריצה תהיה פריצה לא קשורה למביני עניין.

כלי ה-Jailbreak החדש בשמו הוא GreenPois0n אשר נוצר על ידי קבוצת ה-DevTeam, אך מי שמצא את חור האבטחה היה הוא החבר הטוב Comex, אשר אחראי על כלי ה-Jailbreak למערכת ההפעלה ה-iOS 4, ה-Jailbreakme.

בנוסף מדגישים הצוות כי כנראה ותהיה תמיכה כבר בשלב הראשוני ל-Apple TV החדש, יהיה מעניין!

צפו למבול עדכונים במהלך הימים הקרובים! יהיה שמח!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close