אינטרנט

Facebook מאפשרת מעתה הורדת הפרטים האישיים למחשב האישי

facebook

Facebook מאפשרת מעתה הורדת הפרטים האישיים למחשב האישי

Facebook, הרשת החברתית הודיעה היום כי תאפשר לכל בעל פרופיל ב-Facebook להוריד את פרטיו האישיים למחשב האישי.
השירות “Download Your Information”, יהיה זמין בקרוב לכלל המשתמשים, ניתן יהיה להוריד את הפרטים האישיים, הפרופיל, אלבומי תמונות, רשומת חברים ועוד.. אין ספק שמדובר בצעד חיובי מצד Facebook עבור המשתמשים ברשת החברתית. אפשרות זאת תהיה טובה למי שיהיה מעוניין לסגור את הפרופיל האישי, או לגבות את הפרופיל, וזאת לאחר שחשבונות רבים נפרצים מדי יום.

Facebook-Groups

בנוסף Facebook משדרגת היום את שרותי הצ’אט, הקבוצות ולוח ניהול חדש לאפליקציות שהותקנו.

שרות הצ’אט השתדרג ומעתה החלון רחב יותר וכולל את תמונת הפרופיל, הודעות שישלחו בכל דקה שלמה יכללו באותה הודעה, ולא בדומה למה שהיה עד היום, שהודעה הייתה מופיעה בנפרד בכל שליחת הודעה. כחלק משדרוג שרות ה”קבוצות”, Facebook מאפשרים מעתה לנהל שיחה מרובת משתמשים בזמן אמת, וזאת על מנת ליעל את השירות.

Facebook-ChatFacebook-Chat-Group

שימו לב שכעת אפשרות הורדת הפרטים האישיים למחש האישי עדיין לא זמין אצל כולם ויהיה עלינו להמתין לקבלת השירות, כאשר יפעל אעדכן. אם השירות התעדכן אצלכם, תרשמו בתגובות בכדי שנדע!

עדכון 00:29: בשבועות הקרובים חברת Facebook תשיק מראה רענן וחדש! צפו לעדכונים!

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close