מחשבים

אתר PCMag מציג את ה-Apple TV החדש

apple_tv_logo

אתר PCMag מציג את ה-Apple TV החדש

הסקירות הראשונות של מוצר ה-Apple TV החדש החלו לצוץ ברשת בשעות האחרונות, אתר PCMag מציג את הסיקור הראשון למוצר החדש, ההתרשמות הראשונית נראת טוב, אבל מה בעתיד?

Appletv-1[3]
מערכת ההפעלה ה-iOS, היא זאת שמריצה את מכשיר ה-Apple TV החדש, אשר כבר דווח כי ניתן יהיה בעתיד לבצע Jailbrak בדומה להיום, ושלם מתכוננים להכניס את חנות ה-Cydia. המערכת הותאמה במלואה לשימוש, ועל פי סטיב ג’ובס מנכ”ל חברת Apple: “חנות אפליקציות יעודית ל-Apple TV תופעל לקראת סוף השנה”. אין ספק שפיתחת חנות אפליקציות תקפיץ משמעותית את מכירת ה-Apple TV שעלותו היא 99$ בלבד, ובשקלים קרוב ל-400ש”ח. את מוצר ה-Apple TV הראשון בעל קיבולת ה-160GB ניתן לרכוש באחת מחנויות iDigital בעלות של 2,099ש”ח, לא זול..

ה-Apple TV החדש שונה מהדגם הישן בכך שאין למכשיר מקום אחסון לחומרים כמו בדגם הקודם, ומעתה המכשיר מבצע “הזרמת” תכנים באוויר, דרך הרשת האלחוטית, חבור ישיר למחשב PC או MAC, ובקרוב גם דרך ה-iPad, iPhone וה-iPod Touch בגרסה 4.2 שתשוחרר בחודש נובמבר הקרוב.

חנות ה-iTunes Store מובנת במכשיר וניתן לרכוש סדרות בעלות של 99 סנט לפרק, או סרט ב-HD בעלות של 5$. לא יקר יחסית.
כמובן שניתן לגשת לשרות ה-YouTube, Netafix ו-Flickr.

Appletv-2 Appletv-3Appletv-4

הייתם רוכשים את ה-Apple TV תמורת 99$?
במידה ואתם בעליי ה-Apple TV החדש, ניתן להוריד את הגרסה החדשה מהשרתים הפומביים של Apple

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close