מחשבים

חבילת ה-Microsoft Office 15 מקבלת תמיכה מלאה במסכי מגע

אחרי שעשתה עם מערכת ההפעלה Windows 8 מיקרוסופט מתכוונת להציג את גרסת ה-"Preview" הראשונה של חבילת תוכנות ה-Office 15 עם תמיכה מלאה בטאבלטים ומסכי מגע. גרסה של Office 15 אשר שוחררה למספר מצומצם של עיתונאים ובעלי דעת קהל מציגה כי מיקרוסופט מוסיפה תמיכה מלאה במסכי מגע וטאבלטים על ידי שימוש בפיצ'ר חדש.

הגרסה החדשה אשר תחת "Technical Preview" (עוד לא בשלבי הבטא) כעת כוללת כפתור חדש אשר יאפשר להפוך את חבילת ה-Office 15 להתאמה מלאה במסכי מגע וטאבלטים. הפיצ'ר הנ"ל תרם הודגם אך נחשף בתמונות מסך חדשות. מיקרוסופט בחרה להוריד את כל העיצוב שהיה ל-Office מהשנים האחרונות וכעת הולכת על "קו" נקי יותר. כמובן שבגרסת ה-"Technical Preview" מיקרוסופט בוחרת שלא לחשוף את העיצוב הסופי לפני גרסאות הבטא בשלב זה, אך אנו מאמינים כי העיצוב יהיה תואם לקו העיצוב החדש שהחברה עושה בו ה-"Metro" כפי שעשתה עם מערכת ההפעלה Windows 8 ושאר המוצרים.

תמיכה במסכי מגע ב-Office 15

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone 7 Plus מחשב: Apple Macbook Pro
Close