אפליקציות

AppSpotr מבטיחה: לבנות אפליקציה לאפסטור ולמרקט בקלות

כידוע לכם (ואם לא אז תדעו) בימים הקרובים תיפתח בתערוכת mwc 2012 בברצלונה, ובין כל הסמארטפונים, הגאדג׳טים ועדכוני האנדרואיד המדוברים שהולכים להחשף, יושקו גם כמה יישומים.
על אחד מהם נרחיב בכתבה הזו.

תכירו את  AppSpotr.
איך יוצרים אפליקציה? חושבים על רעיון, שוכרים מעצב אפליקציות, שוכרים מפתח אפליקציות, מייעדים אותה לפלטפורמה מסויימת, בדיקות באגים, למצוא שרת מתאים, מעלים את האפליקציה לאישור חנויות האפליקציות כמה וכמה פעמים עד שמאשרים וכו׳….. או שרק חושבים על רעיון טוב ועושים את שאר הדברים לבד ובקלות.
ככה מציג את עצמו  AppSpotr בסרטון הפרומו שלו, יישום שיאפשר לכם לבנות אפליקציה משלכם תוך זמן
קצר.

במייל שנשלח לגורמי תקשורת המגיעים לתערוכה, קורא פטריק בוטן, מנכ"ל CamClic AB העומדת מאחורי הפיתוח, להגיע לביתן השוודי ולצפות בחידושים וביישום שיושקו רק בתערוכה.
״עם AppSpotr אנחנו רוצים לקחת את כל נושא פיתוח האפליקציות ותחזוקתן צעד אחד גדול קדימה״ . אומר בוטן.
היישום יאפשר לבנות אפליקציה שהיא גם מעוצבת וגם מתפקדת כמו כל אחת אחרת תוך כמה דקות ועל ידי כל אחד ואחד בלי כל ידע מוקדם וצורך בכישורי פיתוח.
AppSpotr מסתמן ככלי החדש לבניית אפליקציות בשיטת עשה-זאת-בעצמך בצורת עורך ויזואלי של מה שאתה רואה זה מה שקיים, בדומה לתחום בניית אתרי האינטרנט העצמאיים.

החברה מביאה פתרון חדשני של בדיקה ותצוגה מקדימה של האפליקציה הנמצאת בפיתוח עוד לפני פרסומה בחנויות האפליקציות בעזרת אפליקציה שכבר זמינה באפסטור ובמארקט (בחינם) בשם AppSpotr Viewer.
עם AppSpotr Viewer, יהיה ניתן לראות תצוגה מקדימה של האפליקציה שלכם בזמן אמת ולבחון בדיוק איך נראית התצוגה וחוויית השימוש בה. פיצ׳ר ייחודי למדי.

עוד לא ידוע כמה יעלה השירות ואם בכלל, אבל מה שבטוח, הוא יחסוך עלויות כבדות שעד היום מנעו מעסקים קטנים, ארגונים ללא מטרות רווח וכו' מלהשקיע באפליקציה ולתפוס עוד נתח מהאינטראקציה עם משתמשי הקצה.

״לא רק שנראה יותר ויותר מותגים קטנים ובינוניים משיקים אפליקציות בתצורת עשה-זאת-בעצמך במהלך 2012, נראה גם איך צרכנים יתקשרו יותר עם טלפונים ניידים ואיך משתמשי חומרה יתמזגו בעתיד סביב אפליקציות. השימוש בדפדפן לגלישה ניידת יירד והשימוש באפליקציות לגלישה רק יעלה" אומר פטריק בוטן.

במידה והיישום יושק בהצלחה, הוא יקל וישפר משמעותית את תהליך היצירה והתחזוק של אפליקציות למכשירים ניידים.

תגיות
הראה עוד

אלדד מטמון | Eldad Matmon

ממקימי האתר והעורך הראשי. Eldad@theverifier.co.il בעל ניסיון עשיר בכתיבה באתרים טכנולוגיים ומשיכה לא מוסברת לתחום. לא מסוגל להתחייב למכשיר אחד ואוהב להתנסות בממשקים ומערכות הפעלה שונות. סלולרי: Google Pixel 2 XL מחשב: Apple Macbook Pro
Close