מחשבים | סמסונג

וידאו: 8 דקות של הדגמת הטאבלט Samsung Galaxy Tab

galaxy_tab_teaser_3

וידאו: 8 דקות של הדגמת הטאבלט Samsung Galaxy Tab

חברת Samsung מעלה וידאו חדש לערוץ שלה באתר YouTube אשר מדגים את יכולות מכשיר הטאבלט ה-Galaxy Tab. ואת האמת? לא ממש התרגשתי. כידוע, מכשיר ה-Galaxy Tab מופעל על ידי מערכת ההפעלה ה-Android 2.2 אשר שוחררה לפני מספר חודשים, והותאמה לשימוש בטאבלט. אך צוות הפיתוח של מערכת ההפעלה לניידים ה-Android מודים כי גרסא 2.2 אינה מתאימה לשימוש במכשירי טאבלט, ואכן מבטיחים כי גרסא 3.0 של Android תביא עימה תמיכה מלאה והתאמה לכל מכשיר עם רזולוציה שונה.

לאחר הסתכלות בוידאו, אני חייב לציין כבעל מכשיר ה-iPad של חברת Apple, כי ל-Samsung יש הרבה מה ללמוד ממערכת ההפעלה ה-iOS. אך אין ספק כי חברת Apple צריכה ללמוד ולהשיק מכשירים עם יכולות גבוהות יותר, כגון: מצלמה קדמית לצורך ביצוע שיחות וידאו, ומצלמה אחורית לצורך צילום וידאו וסטילס. מאכזב שאולי נזכה לראות דגם נוסף בתחילת השנה של מכשיר ה-iPad. אך עד אז, נאלץ להסתפק בדגם הנוכחי.

צפו ותיהנו: 8 דקות של הדגמת הטאבלט Samsung Galaxy Tab 

 

דעתכם? תרכשו מכשיר טאבלט?

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close