מחשבים

Apple תציג את iPhone OS 4 ביום חמישי 08/04/10

AppleLogo

Apple תציג את iPhone OS 4 ביום חמישי 08/04/10

ביום חמישי הקרוב זה קורה – חברת Apple תציג לראשונה את הפיתוח של מערכת ההפעלה ה-iPhone OS 4.

המערכת תתמוך בגרסאות ה-iPhone וה-iPod Touch לדורותיהם, אך על פי השמועות, Apple תפסיק את התמיכה במכשיר ה-iPhone 2G [הדור השני] למי שלא זוכר, מדובר במכשיר הראשון שעשה היסטוריה לפני מספר שנים.

אתר Gizmodo מדווח כי Apple החלה לשלוח הזמנות לעיתונאים ליום חמישי הקרוב, בו לראשונה תחשף מערכת ההפעלה ה-iPhone OS 4, ממה שידוע עד כה, חברת Apple מתכוונת להכניס את אפשרות ה-Multi Tasking, הכוונה לכך שאנו בעלי מכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch נוכל להפעיל מספר יישומים ברקע. כמובן שתכונות נוספות יועתקו מחנות האפליקציות צד ג’ העונה לשם Cydia.

בנוסף, ניתן לראות את כל גרסאות ה-iPhone וה-iPod Touch לדורותיהן, ולנסות ולהבין כמה עברנו וכמה חשובה בעניינו השחרור הבא והגדול ה-iPhone OS 4.

שמועה נוספת מדברת על כך שחברת Apple תחשוף לראשונה ביום רביעי הקרוב [07/04/10] את שרות הפרסומות לניידים העונה לשם iAds, מדובר כאן מבחינת Apple הדבר הבא.. נמתין ונראה.

חרושת השמועות יוצאת לדרך, ניפגש ביום חמישי עם דיווחים ב-Live כאן בבלוג. רשמו ביומנים 08/04/10 [השעה בישראל עוד לא מדויקת] אך מדובר לקראת השעה 19:00 בערב.

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018
Close