תמונה: Thomas Ulrich Pixabay

הצצה ראשונה: WhatsApp מרעננת את נראות מסך השיחה הקולית

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה להתפתח עם לא מעט חידושים ושיפורים בשנים האחרונות, והיום אנו זוכים להצצה ראשונה לרענון נראות השיחה הקולית.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

אפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ (WhatsApp) ממשיכה להתחדש בפיצ׳רים ושינויים באפליקציה לפלטפורמות האייפון והאנדרואיד. היום (שלישי, 09.07) החלה להופיעה אצלנו נראות המסך שיחה הקולית בעיצוב חדש.

בתמונת המסך ניתן לראות את העיצוב החדש שכעת כולל רענון לנראות ואפשרויות כמו מזעור השיחה, הכפתורים אף הם עברו סוג של רענון ואף שינוי במיקום שלהם, מה שמצריך קצת להתרגל מחדש.

הממשק הקיים ״והישן״

אנו לא יודעים מתי והאם העיצוב החדש של מסך השיחה הקולית יעבור לכלל המשתמשים. אנו נמצאים בתוכנית הבטא של וואטסאפ לאייפון, כך שאנו עדיין לא יודעים אם העיצוב החדש הוא לכלל המשתמשים או רק למי שנמצא בבטא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra