אפל ווטש SE סדרה 2 \ תמונה: אפל

אפל מתכננת להשיק את שעון ה-Apple Watch SE 3 מפלסטיק במחיר מוזל

אפל שוקלת שינוי גדול ב-Apple Watch SE מהדור הבא. על פי מארק גורמן מבלומברג, ייתכן שאפל תזנח את האלומיניום ותציג את הגרסה הבאה של Apple Watch SE עשוי פלסטיק.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) מתכננת להשיק גרסה חדשה של ה-Apple Watch SE, הפעם עם גוף עשוי פלסטיק במקום אלומיניום, על מנת להוזיל עלויות ייצור ולהנגיש את השעון החכם לצרכנים במחיר נמוך יותר. כך מדווח מארק גרומן מבלומברג בעדכון האחרון של הניוזלטר שלו “Power On”

הדגם החדש, שמכונה Apple Watch SE 3, יכלול את רוב התכונות המוכרות מהדגמים הקודמים, אך עם שינוי מהותי בחומרי הייצור. המעבר לפלסטיק, שנחשב לחומר זול יותר מאלומיניום, יאפשר לאפל להוריד את מחיר השעון באופן משמעותי. לפי הערכות, המהלך הזה עשוי למשוך יותר קונים שמעוניינים בשעון חכם במחיר נגיש יותר.

העדכון האחרון לסדרת ה-Apple Watch SE היה בספטמבר 2022, אז הושק הדגם השני של הסדרה עם מחיר התחלתי של $249 לדגם GPS ו-$299 לדגם GPS + Cellular​​. ההשקה החדשה צפויה להתרחש בספטמבר 2024, בהתאם למחזור השקת המוצרים השנתי של אפל.

אפל ממשיכה לחדש ולהתאים את מוצריה לצורכי השוק. ההשקה הצפויה של Apple Watch SE מפלסטיק מסמנת כיוון חדש בחברת הטכנולוגיה הגדולה, שמטרתו להנגיש את המוצרים לקהל רחב יותר במחירים נוחים יותר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra