סמסונג צפויה להציג תרגום בזמן אמת בשיחות בוואטסאפ

התרגום לשיחות בזמן אמת צפוי להגיע לשיחות בוואטסאפ, כך מדווח המדליף הסדרתי Ice Universe ברשת החברתית X. עוד עולה מהדיווח, כי עדכון OneUI 6.1.1 יציע חווית AI מתקדמת ושיפורים למערך הצילום בסדרת הגלקסי S24.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) הודיעה לפני זמן מה כי היא תרחיב את פיצ’ר התרגום בזמן אמת לאפליקציות צד שלישי במערכת האנדרואיד.

כעת, לפי המדליף הסדרתי Ice Universe ברשת החברתית X, סמסונג עשויה להביא את פיצ’ר התרגום בזמן אמת לאפליקציית המסרים הפופולרית וואטסאפ. Ice Universe הוסיף כי הפיצ’ר יורחב גם לאפליקציות צד שלישי כמו טלגרם WeChat ועוד.

תמונה: סמסונג

סמסונג הציגה את פיצ’ר התרגום בזמן אמת עם השקת סדרת ה-Galaxy S24 שהושקה בתחילת השנה. באמצעות הפיצ’ר הזה, משתמשי Galaxy S24 יכולים לתרגם שיחות טלפון בזמן אמת באמצעות יכולות AI מבוססות מכשיר.

הפיצ’ר לתרגום בזמן אמת הושק לאחר מכן למכשירי סמסונג גלקסי נתמכים נוספים עם עדכון One UI 6.1. כעת, העדכון האחרון מציע שהפיצ’ר יגיע ל-WhatsApp ואפליקציות שאינן של סמסונג. זה כמובן יכול לסייע למעל 2.7 מיליארד משתמשי וואטסאפ פעילים ברחבי העולם.

ה-AI מגיע גם לסדרת הפולד והפליפ 6

האירוע הקרוב של סמסונג, המתוכנן ל-10 ביולי במוזיאון הלובר בפריז,צפוי לכלול את השקת ה-Galaxy Z Flip6, Galaxy Z Fold6, Galaxy Watch7, Galaxy Watch Ultra, Galaxy Ring וסדרת Galaxy Buds3. סדרת Galaxy Buds3 צפויה להגיע עם עיצוב חדש, כולל קצוות הדומים לאוזניות Apple AirPods, ונרתיק טעינה חדש ועוד.

תמונה: צילום מסך

סמסונג צפויה גם לחשוף פיצ’רים חדשים רבים של Galaxy AI ועדכון One UI 6.1.1, שהמכשירים המתקפלים החדשים, Galaxy Z Flip6 ו-Galaxy Z Fold6, יגיעו איתם מהקופסה. כמו כן, העדכון צפוי להגיע לסדרת הגלקסי S24 וסדרות נוספות, וזה יציע תכונות AI חדשות ועל פי Ice Universe, גם שיפורים למערך הצילום.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra