סמסונג Galaxy Z Flip6 ו-Fold6: מתקפלים ראשונים עם דירוג IP48

כבר לא ברור מה נותר לסמסונג עוד לחשוף או להכריז, הדלפת ענק חושפת את המפרטים של צמד המכשירים המתקפלים. חומר השיווק גם הם כבר בחוץ, ואנו למדים על כך שה-Galaxy Z Fold 6 וה-Flip 6, שניהם יגיעו עם תמיכה בתקן IP46 לעמידות למים ואבק.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

נראה כי המכשירים המתקפלים הקרובים מבית סמסונג (Samsung), Galaxy Z Flip6 ו-Galaxy Z Fold6 a שיוכרזו ב-10 ביולי בפריז, עשויים להציע עמידות משופרת אף על פי שהמפרט הטכני שלהם נשאר דומה לקודמיהם. על פי חומרים שיווקיים שהודלפו, שני המכשירים האלו צפויים להיות המתקפלים הראשונים בעולם עם דירוג IP48 לעמידות בפני אבק ומים.

הדלפות מחומרים שיווקיים שפורסמו על ידי המדליף המוכר אוון בלאס ברשת החברתית X, מצביעות על כך ש-Galaxy Z Flip6 ו-Galaxy Z Fold6 יגיעו עם אחת התכונות הבולטות שנחשפו והיא דירוג העמידות של IP48. דירוג זה מציין כי המכשירים מוגנים מפני חדירת חלקיקים שגודלם גדול מ-1 מ”מ (0.039 אינץ’).

סמסונג החלה להציע עמידות בפני מים במכשירים המתקפלים שלה מאז Galaxy Z Flip3 ו-Galaxy Z Fold3. אך עם ההוספה של דירוג IP48 לעמידות בפני אבק ומים, החברה מעלה את רמת העמידות של המכשירים שלה ומנסה לבדל אותם בשוק המתקפלים המתחמם.

בנוסף, ההדלפות מצביעות על כך ש-Galaxy Z Fold6 יגיע עם תצוגה בעלת בהירות מרבית של 2,600 ניט. ה-Galaxy Z Flip6 יצויד במצלמה ראשית של 50 מגה פיקסל, מה שמאשר שמועות קודמות על השדרוג במצלמה השנה. כמו כן, השניים יציעו מצב מתורגמן משופר. מצב זה יאפשר למשתמשים להציג תרגומים על המסך החיצוני של המתקפלים בזמן שימוש במצב מתורגמן, גם כאשר המכשיר פתוח וגם כשהוא סגור.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra