לא רק ChatGPT: אפל מתכננת אינטגרציה של Gemini באייפון, באייפד ובמק

אפל מתכוונת להודיע באירוע האייפונים בחודש ספטמבר הקרוב על הוספת תמיכה ב-Gemini של גוגל ולא רק ב-ChatGPT של חברת OpenAI.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

במהלך דרמטי לחיזוק יכולות הבינה המלאכותית שלה, חברת אפל (Apple) מתכננת לשלב את מנועי ה-AI של Gemini ו-ChatGPT במערכת ההפעלה iOS 18. הדיווח האחרון מאת מארק גרומן מבלומברג, חושף כי אפל נמצאת בדיונים מתקדמים עם גוגל לשילוב Gemini, מנוע ה-AI הגנרטיבי של גוגל, כדי לשפר את חוויית המשתמש במכשירי האייפון.

Siri and ChatGPT
סירי ו-ChatGPT | תמונה: אפל

במקביל, החברה כבר חתמה על הסכם עם OpenAI לשילוב ChatGPT, כשהתמיכה תהיה אופציונלית למשתמשים. מהלכים אלה נועדו לחזק את תכונות ה-AI במכשירי אפל ולהפוך אותם לעוד יותר אינטראקטיביים ויעילים.

Gemini \ תמונה: גוגל

כחלק מהאסטרטגיה שלה, אפל מפתחת את פלטפורמת Apple Intelligence, הכוללת תכונות AI מתקדמות כמו ניתוח תמונות, זיהוי דיבור, ושיפור למידת מכונה. Apple Intelligence נועדה לפעול במצב לא מקוון, תוך שמירה על פרטיות המשתמשים והגנה על המידע האישי שלהם. הטכנולוגיה מאפשרת למכשירים לספק חוויית משתמש מותאמת אישית, תוך למידת ההעדפות וההתנהגויות של המשתמשים.

תמונה: אפל

השימוש ב-ChatGPT או Gemini יעזור ל-Siri ולמשתמשים להגיע למידע נרחב יותר. מה שיאפשר לאפל להציע למשתמשים מגוון רחב יותר של אפשרויות. משתמשים רבים לא שמחים על האינטגרציה של ChatGPT, מכיוון שהמידע נשלח לשרתים של החברה. אך באפל כבר הודיעו במהלך כנס המפתחים השנתי ה-WWDC 2024, כי על המשתמשים תהיה הבחירה אם לבחור באינטגרציה בין הצ׳אט בוט או לא.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra