דיווח: סמסונג גלקסי S25 אולטרה יציע עיצוב מעוגל וסוללה דקה יותר

על פי דיווח חדש מאת המדליף ICE Universe, חברת סמסונג מתכוונת לשנות את העיצוב של מכשיר הדגל הגלקסי S25 אולטרה ותהפוך אותו לפינות מעוגלות בדומה לגלקסי נוט 7 האגדי.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת סמסונג (Samsung) צפויה להציג את סדרת הגלקסי ה-S25 בעוד מספר חודשים, אם לדייק כנראה בחודש ינואר של 2025. מלבד הוספה של פיצ׳רים חדשים בתחום ה-AI, החברה מתכוונת לשנות את העיצוב המרובע של ה-S25 אולטרה ולהפוך אותו לפינות מעוגלות.

תמונה: סמסונג

על פי הדיווח, מכשיר הדגל של החברה לשנת 2025 יעוצב עם פינות מעוגלות בדומה ל-Galaxy Note 7, וזה לא השינוי היחיד הצפוי להגיע מכיוון שענקית הטכנולוגיה הקוריאנית צפויה לייצר את מכשיר הדגל הבא שלה דק יותר מדגמי הדור הקודם.

לגבי המידות, Ice Universe טוען שה-Galaxy S25 Ultra יהיה מכשיר דגל דק בעובי של 8.4 מ”מ. נתון זה אומר שה-Galaxy S24 Ultra עבה מעט יותר ועומדו הוא 8.6 מ”מ, בעוד ה-Galaxy S23 Ultra עומד על עובי של 8.9 מ”מ. סמסונג בהדרגה מצמצמת את עובי מכשירי הדגל שלה עם כל שנה שעוברת, מה שיכול להסביר מדוע החברה נתקלת בקושי לעבור את סף קיבולת הסוללה של 5,000mAh. עם זאת, יצרנית הטלפונים הקוריאנית עשויה לאמץ את טכנולוגיית ‘סוללת הקרח’ (Glacier Battery) כפי שעשתה OnePlus עם ה-Ace 3 Pro שלה.

טכנולוגיה זו תאפשר לחברות כמו סמסונג לייצר מכשירים דקים יותר תוך שימוש בסוללות צפופות אנרגיה יותר המספקות זמן פעולה ארוך יותר.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra