עיצוב ה-Apple Watch Series X ופרטים נוספים נחשפו בהדלפה חדשה

קבצי CAD הודלפו על ידי 91Mobiles מציגים את העיצוב של גרסת העשור לשעון האפל ווטש. או אם תרצו, Apple Watch X. לראשונה, השעון צפוי להגיע עם מסך בגודל 2 אינץ׳, מודד לחץ דם ועוד.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

ענקית הטכנולוגיה אפל (Apple) מתקרבת בצעדי ענק לחגיגות עשור לאפל ווטש, וישנן שמועות עקשניות על פיתוח של שעון חכם במהדורה מיוחדת לציון עשור, וזה ה-Apple Watch X. אתר 91Mobiles הצליח להשיג, לטענתם, תמונות תכנון ממוחשב (CAD) מדליפות בתעשייה, ומעניק לנו הצצה מוקדמת לשעון החכם החדש.

עיצוב ותצוגה

על פי הדיווחים, ה-Apple Watch Series 10 או ה-Apple Watch X עשוי להגיע עם המסך הגדול ביותר שנראה עד כה בשעוני אפל ווטש, בגודל של 2 אינץ’. עם זאת, מימדי המכשיר (46 x 39.7 x 11.6מ״מ) צפויים להיות בין אלו של ה-Apple Watch Ultra 2 לבין ה-Series 9. התמונות שדלפו מרמזות שלא יהיה שינוי משמעותי בעיצוב הכללי של הדור הבא של שעוני האפל ווטש. הוא צפוי להגיע עם מסך מרובע, גלגלת Digital Crown וכפתור צדדי הממוקמים באותו המיקום כמו בדגמים הקודמים.

חיבור רצועות מגנטי ועיצוב דק יותר

השדרוג הבולט ביותר, לפי השמועות, הוא מערכת חיבור רצועות מגנטית חדשה. מערכת זו עשויה לאפשר שיפורים על גבי העיצוב הנוכחי, בו הרצועה מחליקה על צד השעון ותופסת מקום שיכול לשמש לדברים אחרים, כגון סוללה גדולה יותר. על פי הדיווחים, מערכת הרצועות החדשה של אפל תאפשר עיצוב דק יותר לשעון החכם.

מפרטים ותכונות נוספות

הקיום של ה-Apple Watch X במהדורה מיוחדת לציון עשור דווח על ידי אנליסט הטכנולוגיה מארק גורמן, ונטען כי הוא יכלול מארז דק יותר, חיישן לחץ דם וצפוי להיות מושק בשנת 2024 או 2025. לכן, נותר לראות האם אפל תשיק שעון חכם נפרד בשם Apple Watch X.

בהנחה שמערכת חיבור הרצועות המגנטית תופיע ב-Apple Watch Series X, זה יאפשר לאפל לחסוך במקום פנימי חשוב, מה שעשוי לאפשר הכללת סוללה גדולה יותר ורכיבים נוספים. לצערנו, לפי הרינדורים החדשים, ייתכן שעיצוב זה לא יאומץ השנה, אך נשאיר את התקוות גבוהות. אחרי הכל, אפל הציגה עיצוב מחדש משמעותי עם ה-iPhone X, שחגג עשור לקטגוריה הזו, ולכן יש לנו כל סיבה להאמין שהחברה תציג שינוי כלשהו גם כאן.

מימדים וגדלים

אנליסט האפל Ming-Chi Kuo ציין לאחרונה כי ה-Apple Watch Series 10 צפוי להגיע בגדלים של 45 מ”מ ו-49 מ”מ, מה שהופך את הגרסה בגודל 49 מ”מ לגדולה כמו ה-Apple Watch Ultra.

הדור הבא של שעוני אפל ווטש צפוי להגיע במהלך השנה הנוכחית לצד סדרת האייפון 16. נכון לעכשיו, יש לקחת את תמונות ה-CAD בערבון מוגבל, בהתחשב במידע הזמין ממקורות אחרים. עם זאת, מה שברור הוא שה-Apple Watch Series X או ה-Apple Watch X מבטיח להיות אחד השעונים החכמים המרגשים ביותר של אפל בשנים האחרונות, עם שדרוגים משמעותיים בתצוגה, בעיצוב ובתכונות הבריאותיות.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra