שעון אפל ווטש סדרה X: עיצוב דק יותר, מסך גדול יותר ורכיבים מודפסים בתלת מימד

ענקית הטכנולוגיה אפל צפויה לחשוף את שעון האפל Watch Series X הבא שלה עם עיצוב דק יותר, מסך משודרג בגודל של עד 49 מילימטר ושימוש ברכיבים מודפסים בתלת מימד.

אבי דוד | Avi David
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David - עורך משנה

חברת אפל (Apple) צפויה לחשוף בקרוב את הדור הבא של שעוניה החכמים, ה-Watch Series X, והדיווחים מצביעים על שורה של שיפורים משמעותיים.

על פי האנליסט מינג צ’י קו, שעון ה-Watch Series X יהיה דק יותר מקודמיו, עם אפשרות לגודל מסך חדש של 49 מילימטר, לעומת 45 מילימטר בדגמים הנוכחיים. ייתכן גם שאפל תציג גרסה קטנה יותר של ה-Watch Series X, בגודל 45 מילימטר. הגדלת גודל המסך בגרסה ״הרגילה״ של השעון תשווה אותו בגודל למסך של ה-Apple Watch Ultra.

שינוי נוסף משמעותי צפוי להיות שימוש ברכיבים מודפסים בתלת מימד. טכנולוגיה זו עשויה להפחית את עלויות הייצור ולשפר את עמידות השעון. אחת השמועות המעניינות יותר היא שאפל עשויה להשתמש בטכנולוגיית “Border Reduction Structure” כדי לצמצם את המסגרת סביב מסך השעון, בדומה למה שעשתה באייפונים האחרונים.

חשוב לציין שכל אלה הן עדיין שמועות, ואין כרגע אישור רשמי מאפל לגבי התכונות של ה-Watch Series X. עם זאת, ההדלפות והדיווחים מצביעים על כך שאנו צפויים לראות שעון אפל חדשני ומתקדם יותר מאי פעם.

ההשקה של ה-Watch Series X צפויה להתקיים באירוע החומרה השנתי של אפל, שיתרחש כנראה בחודש ספטמבר הקרוב.

שתפו כתבה
פורסם על ידי אבי דוד | Avi David עורך משנה
עקוב:
ממקימי האתר ועורך משנה | פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם TechIT. | סלולרי: iPhone 14 Pro Max מחשב: MacBook Pro Late 2018 15" טאבלט: iPad Pro 11" שעון חכם: Apple Watch Ultra