כללי1

תזכורת: חברת Apple תשחרר היום את עדכון הקושחה iOS 4.1 למכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch | עדכון: קושחה ה-iOS 4.1 זמינה להורדה דרך ה-iTunes

ios4_logo_small20100901

תזכורת: חברת Apple תשחרר היום את עדכון הקושחה iOS 4.1 למכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch | עדכון: קושחה ה-iOS 4.1 זמינה להורדה דרך ה-iTunes

בשבוע שעבר הציגה חברת Apple את עדכון הקושחה ה-iOS 4,1 אשר תשוחרר היום למכשירי ה-iPhone וה-iPod Touch. העדכון יהיה זמין בשעות הקרובות. משתמשי ה-Jailbreak וה-Unlock שימו לב! במידה ועדכנתם לגרסא 4.1 ולא שמרתם את החתימות ב-Cydia, לא ניתן יהיה לחזור אחורנית. מה שאומר שמי שישדרג ויהיה מעוניין בפריצה יאלץ להמתין לשחרור הכלי החדש.

בין החידושים ב-iOS 4.1:


Game Center: מרכז המשחקים החדש אשר מוכר לחלקינו מגרסאות הבטא של קושחה 4.0, מגיע בחזרה עם עדכון ה-4.1. מרכז המשחקים בעצם מאפשר לקיים משחקי רשת, להתעדכן בתוצאות, להזמין ולהוסיף חברים.


השכרת סדרות: בעזרת ה-iTunes המובנה ב-iOS ניתן לרכוש פרקי סדרות בעלות של 99 סנט לפרק, ללא פרסומות והצפייה היא ממש בתוך שניות.


Ping: הרשת החברתית החדשה של חברת Apple, מאפשרת לשתף מוסיקה לחברים ומשפחה, ניתן לשתף רשימות השמעה, שירים שכרגע מתנגנים ב-iTunes, החברים והמשפחה יוכלו להאזין לקטע קצר מתוך השיר אשר שיתפתם בקיר שלכם.


צילום ב-HDR: מעתה, הצילומים אשר נצלם יהיו ברורים וחדים הרבה יותר מהצילום הקיים כיום במכשיר ה-iPhone 4, וכך חברת Apple מתחרה באפליקציות אשר משתמשות בטכנולוגיה בחנות התוכנות.


העלאת סרטוני HD: מעתה ניתן לשתף את הוידאו אשר צולם ב-iPhone 4 עם שירות YouTube ו-Mobile Me דרך רשת האינטרנט האלחוטי Wifi.

מכשירים נתמכים: iPhone 3G | iPhone 3GS | iPhone 4 | iPod Touch 3 | iPod Touch 4


עדכון: שימו לב כי קושחה ה-iOS 4.1 זמינה להורדה דרך ה-iTunes. במידה ואתם מעוניינים לשמור על הפריצה שלכם, אל תשדרגו את המכשיר עד להוצאת כלי הפריצה. כמובן כשיצא אחד כזה, אעדכן בהתאם.

iPhone.4.1

תגיות
הראה עוד

אבי דוד | Avi David

ממקימי האתר ועורך משנה Avi@theverifier.co.il פנבוי של אפל אבל שומר חסד נעורים למיקרוסופט. מומחה SEO והתמיכה הטכנית של הצוות באתר. לאבי ניסיון רב בכתיבה טכנית ועבודה בתחום - בין היתר היה שותף ב-GSM-Israel ובעל אתר טכנולוגי עצמאי בשם Techit. סלולרי: iPhone X / 256GB מחשב: iMac 27 5K שעון חכם: Apple Watch Series 4 LTE טאבלט: iPad Pro 10.5 2018

תגובות 5

  1. אני בשוק! אייפוד טאץ’ דור שני לא ייתמך יותר בשום דרך אפשרית? רק גרסה 4 שהבנתי שמטגנת ושורפת סוללה על ימין ועל שמאל?

  2. אני בטוח שהרבה אנשים נפטרו לפני הרבה זמן מהאייפון 2G…או שהפכו אותו לשפן נסיונות.
    אני לא אוהב את הרעיון שאפל “מחייבים” אותך בעקיפין, לשדרג את הנגן שלך, אני לא מבין מה הבעיה של החברה הזאת…

    1. אין ספק שאתה צודק, אבל למה לך לקבל עוד עדכוני תוכנה? החומרה הקיימת לא מסוגל להריץ חלק מהשרותים החדשים. אז אם תהיה מעוניין להשתמש בהם, תשדרג..

      מה גם שבגרסא 4.1 יש לך את ה-Game Center, שלהזכירך בעלי מכשיר ה-iPhone 3G לא מקבלים. ולא ברור לי עד כה למה.

Close